Pilotażowy numer magazynu extra gliwice!

W sieci pojawił się właśnie tzw „zerowy numer” magazynu extra gliwice. Za koncepcją nowego produktu na lokalnym medialnym rynku stoi Jarosław Sołtysek, prawdziwy niespokojny duch gliwickich mediów. Muszę przyznać, że powstawaniu tego magazynu przypatrywałem się od samego początku. Nic dziwnego, stałem się po raz pierwszy „człowiekiem z okładki”. Nie ukrywam też, że więcej niż ucieszył mnie fakt, że wreszcie mogłem mówić prawie wyłącznie o scenie i teatrze. A dodatkowej frajdy dostarczyła mi sesja zdjęciowa z absolutnie fenomenalną i mającą jak się przekonałem prawdziwie teatralne podejście do fotografii, Bożeną Nitką. Efekty jej pracy możecie Państwo ocenić sami….

W numerze różności. Jak to w „zerówce”. W zamyśle ma to być magazyn o mieście i jego mieszkańcach. Nie będzie tu miejsca na polityczne polemiki – tych pełno wokół.Na jego łamach znajdą miejsce fakty i tematy nie przedostające się najczęściej do medialnego obiegu, a przynajmniej nie w takim zakresie. O tym wszystkim z całą pewnością najlepiej opowie sam Jarosław Sołtysek, z którym wywiad z okazji wypuszczenia w przestrzeń nowego medialnego dziecka już wkrótce zamieszczę w Info-Posterze.

Magazynowi extra gliwice życzę długiego trwania na medialnym rynku! Mam nadzieję, że będzie mi dane do niego pisywać.

Tymczasem polecam Państwa uwadze pierwszy numer magazynu: 

https://issuu.com/extra.gliwice-magazyn/docs/extra.gliwice_magazyn_00x

oraz jego profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/extragliwice-1264439690243886/?fref=ts

Dariusz Jezierski

1 Comment on "Pilotażowy numer magazynu extra gliwice!"

  1. jeszcze jeden produkt gazetopodobny, jakich było i jest wszędzie pełno, a w zasadzie witryna reklamowa, która ma dać utrzymanie "redaktorowi".

    spod feerii barw bije miałkość, choć przypadkiem trafił się tekścik o gliwickich "ikonach architektonicznych". śmiać się, czy płakać?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*