Pismo do Przewodniczącego RM w sprawie Krzysztofa Kleczki

W związku z wczorajszą obietnicą, publikuję pismo do Przewodniczącego Rady Miasta Gliwice Marka Pszonaka (na zdjęciu). Dotyczy ono konieczności podjęcia uchwały potwierdzającej wygaśnięcie mandatu radnego Krzysztofa Kleczki.

PISMOMP0PISMOMP2

7 Comments on "Pismo do Przewodniczącego RM w sprawie Krzysztofa Kleczki"

 1. Jak powiedzial kiedys Jarzebowski: "mozecie sobie co najwyzej potupac."

 2. Pan Przewodniczący RM to wierny poddany ZF. Po co ta Rada? Od bezkrytycznego potakiwania?

 3. Nazelny Sąd Administracyjny wydał uchwałę,która stwierdza że:"Spółdzielnia nie wykonuje zadań opublicznych"akta sprawy I OPS 1/05.Długi wywód sądowy wyraźnie to uzasadnił.Niemniej jednak podejmowanie działalności publicznej przez prezesów spółdzielni mieszkaniowych/szczegołnie w Gliwicach/ jest patologią.

  Powiazania jakie istnieją między radami nadzorczymi spółdzielni mieszkaniowych,zarządami tychże spółdzielni oraz Sląską Izbą Pracodawców oraz przedsiębiorstwami remontowymi zjednoczonymi w Izbie gdy jeszcze dochodzi obecność kolegi w radzie miasta upoważniają do powyższej oceny układu radny-prezes.

  • Cytowany wyrok dotyczy odrzucenia skargi kasacyjnej. Pochodzi z 2005 roku i dotyczy INFORMACJI PUBLICZNEJ. Nawiasem mówiąc „zadania publiczne” o których mówi wyrok to nie to samo co zarządzanie działalnością przy wykorzystaniu mienia komunalnego (proszę się wczytać w wyrok z 2012, który cytuję w piśmie).

    

 4. Cala ta RM skrajnie szkodzi miastu. Likwiduje szkoly i biblioteki. Jedyna droga jest Majdan, dlatego w Gliwicach nie ma kawiarn, zeby ludzie sie nie spotykali. Moga grilowac. W kawiarniach toczy sie zycie towarzyskie i tworza nowe pomysly. Ale co te skorumpowane ciecie moga o tym wiedziec.

 5. mam pytanie?

  jak to " termin upłynął 26 marca 2015????

  Dzisiaj jest dopiero 10!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*