Pismo od Przewodniczącego Rady Miasta Knurów

Oto pismo, które w odpowiedzi na informację przekazaną 24 marca (http://info-poster.eu/rada-miejska-knurowa-poinformowana-o-zatajeniu-prawdy-przez-marka-sanecznika/) wystosował Przewodniczący Rady Miasta Knurów, Jan Trzęsiok:

RMK-POTW

7 Comments on "Pismo od Przewodniczącego Rady Miasta Knurów"

 1. Należy zadać pytanie;  co dalej  będzie się działo ws. p. Olejnika ?

  A  może  gliwicką  "wladzę"  sparaliżowało.

  • gliwice, trzeci swiat | 28 marca 2014 at 6:35 pm | Odpowiedz

   Czasem się zastanawiam, czy to ja zwariowalam, czy to miasto jest robaczywe i zgnile. Dzięki reakcji Rady Knurowa znowu uwierzyłam, że mną wszystko w porządku i że to nie ja wyjade z Gliwic po wyborach. Czy mamy jakiegoś sensownego kandydata? Wystarczy, że będzie miał serce po właściwej stronie, rozumu na tyle, aby dobierać właściwych współpracowników i będzie uczciwym człowiekiem. Małgosia, Borys, dajcie tym Frankonom popalić! A mam jeszcze nadzieję, że żaden dotychczasowy radny się nie ostanie.

 2. Paweł Michalski | 28 marca 2014 at 6:07 pm | Odpowiedz

  Dlaczego w Gliwicach nie jest to tak profesjonalnie proste? 

 3. Są dwa rozwiązania, Przewodniczący RN w Gliwicach dzwoni do Przewodniczącego Rady Knurowa i wprowadzają tam gliwicką poprawkę.

  Lub odwrotnie,  rozwiązanie z Knurowa jest wprowadzone na grunt gliwicki.  

  Jak Państwo typują ?

 4.  dwa linki są odpowiedzią.

  W jednym i drugim  kłamstwo i walka a efekty??

  1. Rządzi Platforma Obywatelska

  https://www.youtube.com/watch?v=Bj5fz7a-Q9c

  2. Polacy w tym i Gliwiczanie idą jednym chodnikiem dlatego  nigdzie nie dojdą.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Wpadka-na-budowie-w-Dabrowie-Gorniczej,wid,16501693,wiadomosc.html

   

   

 5. Niezwłoczna i właściwa reakcja  RM w Knurowie nie dziwi , bo  jak informuje jej przewodniczący – jest  On świadomy swoich praw i obowiązków. A w Gliwicach…..pcha się przewodniczący  RM pod paragraf z k.p.k i  k.k…. Może mu nie przeszkadzać, skoro sam się prosi ? 

   

 6. Brak reakcji Przewodniczącego Rady i wicePrzewodniczącej świadczy o tym, że mają problem. Muszą się skonsultować z Wielkim Mafioso co zrobić.Boją się wsadzić kij w mrowisko a Olejnik nie chce być kozłem ofiarnym- choć sam sobie winien. Za dużo wie więc muszą czachować jak go z tego wywinąć, preparuja dokumenty. Tyle telefonów do wykonania. A tu aż 10 lat zaniechania. Pracy dużo. Jak to odkręcić? Najlepiej załatwcie radnemu Olejniczakowi zielone papiery. Frankiewicz ma dobrych kolegów psychiatrów.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*