Pismo WNP do Zygmunta Frankiewicza

Zgodnie z zapowiedzią publikuję dziś pismo Wydziału Nadzoru Prawnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, stanowiące podsumowanie pracy WNP nad wyjasnieniem spraw poruszonych w moich kolejnych pismach. Jak wspominałem we wcześniejszych tekstach niektóre ze stwierdzeń zawartych w pismie nie odpowiadają stanowi faktycznemu, a do niektórych bardzo istotnych kwestii WNP nie odniósł się w ogóle. Będzie to przedmiotem kolejnego pisam do WNP, które w Info-Posterze opublikuję w poniedziałek.

Oto pismo z 27 maja 2014 roku w pełnym brzmieniu:

p1

p2

p3

p4

dj

11 Comments on "Pismo WNP do Zygmunta Frankiewicza"

 1. A podobno żadnych nieprawidłowości w mieście nie ma. Jak twierdził ZF przy referendum w 2012. Klamal? To nie tylko rzecznik klamie? Sklamal – musi przeprosić

 2. Urząd Miejski jak mętna woda w Kłodnicy,  a  jednak  udało się wyłowić  DUŻE  NIEPRAWIDŁOWOŚCI, łagodnie określając.

  Tylko dlaczego to zrobiła osoba fizyczna (Pan Darek Jezierski), a nie urzędnicy z UM, UW, czy Sądy  lub  inne  instytucje wynagradzane z pieniędzy podatników ?    Co w tym czasie robiła trzecia władza (media) ???

  •   Co w tym czasie robiła trzecia władza (media) ???

    

   Media lokalne jak zwykle oczekiwały na płatne zlecenia z UM i spółek miejskich. Otake Polskie… – jak mawia ikona przemian sprzed 25 lat. To i mamy take.

 3. Odnoszę otóż wrażenie, że reakcja WNP jest taka:  " Nu nu nu! I żeby mi to było po raz ostatni!" 

 4. Ssanie sutka skarbu miasta  to korupcja? Niemożliwe bo ci ludzie pracują na rzecz wspólnego dobra. Te zarobki Prezesa pewnej spółki to tak przy okazji  wysokie . Członek z jego nazwiskiem  też  tylko niechcący i przypadkowo włożony w spółkę  córkę. Nagrody ,peany Organizował sam Szef Państwa Miasta a on mylić się nie mógł. Jak powiedział komuś że szkodnik to szkodniki i basta. Spojrzenie oczami NADMENEDŻERA jest więcej warte niż "głupawe" opinie Redaktora. Niech Pan sobie zakonotuje Redaktorzer że Szef się nie myli.To wszystko wypadki przy pracy na rzecz SPOŁECZEŃSTWA Starych i NOWYCH GLIWIC w PLANACH.

  Niech Pan nic nie próbuje zmieniać bo Gliwice upadną..

   

  .

   

  • Niech Pan nic nie próbuje zmieniać bo Gliwice upadną..?

   Panie Marianie brak koniunktury na straszydla typu podium w malych miasteczkach, i bezmyslnosc nieudacznikow to juz katastrofa, A wiec, o jakim upadku jeszcze Pan wspomina?

    

   • Cynicznie głoszonym . Nie pojął Pan?

     

    • Przyznam, ze nie rozumiem dlaczego uzyl Pan skrotu myslowego "cynicznie" piszac wczesniej dosadnie prawde?Zyrandolowi gliwiccy kumple wykorzystali tzw. 25 lat wolnosci nie tylko cieszac sie swoja nieograniczona przez nikogo wolnoscia, ale jak sie okazuje wypychajac sobie przy tej okazji bezkarnie kabsy:) Ogladajac niedawno u Olejnik aktorow Pszoniaka i Zelnika nie moglem zrozumiec dlaczego Pszoniak peka z radosci i zadowolenia, a ten Zelnik jakis smutny i nie podziela mimo pomocy Olejnik wolnosciowej radosci Pszoniaka. Zaraz sobie pomyslalem, ze Zelnik pewnie zaglada na ten portal Darka tutaj, to jest na biezaco w tej wirtualnej u nas wolnosci;)

     Albo p.Wujec z warszawskiej kancelarii zyrandolowej w telewizji promieniowal wolnoscia nieukrywajac, ze gorna polka ma sie bardzo dobrze tak, ze wszystkie inne zyrandolki moga spac spokojnie, bez jakichkolwiek obaw.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*