Pokaz indolencji na Dolnych Wałów…

Nie wiadomo, dlaczego UM podał na stronie internetowej, że ulica Dolnych Wałów zostanie otwarta dla ruchu już w poniedziałek. Jak pisałem wczoraj, w czasie weekendu trwały tam jeszcze intensywne prace. Co więcej, demolowano świeżo położoną nawierzchnię, rozbijając kostki. Najwyraźniej ktoś czegoś zapomniał zrobić. Być może po prostu nie miał należytych kompetencji do czytania rysunku technicznego? Bo nawierzchnia Starówki po remoncie wyraźnie sugeruje, że z kwalifikacjami fachowców którzy ją kładli było nienajlepiej.

Dziś okazało się, że prace na Dolnych Wałów trwają w najlepsze. Noże oraz młoty waliły od wczesnych godzin rannych. Zamiast ponownie planowanego (na dziś) otwarcia, rozpoczęto demolowanie kolejnych odcinków świeżo wyremontowanej jezdni. Wygląda na to, że osławione już "konsorcjum" dwóch firm (w tym duma miasta – PRUiM) jest odporne na coś, co nazywa się doświadczeniem. Wszak po tylu kilometrach spartaczonych ulic, można było już się czegoś nauczyć…

Kto za to płaci? My! Z "rekordowego" budżetu, którego rekordowa wysokość bierze się w dodatku z zaciągniętych kredytów.

dj

7 Comments on "Pokaz indolencji na Dolnych Wałów…"

  1. Zdaje sie, ze ta sama firma buduje drogi na politechnice?

  2. Koniecznie trzeba odslonic ten ich parawan. Mamy prawo wiedziec co tam robia za nasze pieniadze. Jednego z przechodniow chcieli prawie pobic, gdy tam zajrzal.

  3. Klasyczne nieporozumienie. Oni pną ordery, że mimo WIELKICH  trudności ( w tym: kradzieże, niegospodarnośc, kumoterstwo, epicko długie terminy etc. ) udało się w końcu. A nam to się należy, my nie chcemy dawać za to odznaczeń. Więc przyznają je sobie sami. Jak by Franco sam zginał kolana przy brukowaniu zakupionego przez siebie bruku, to bym go szanował, ale on robi to za moje pieniadze i najgorzej jak można. Dotarło Ludziska?

  4. Oni tam wyrywaja dopiero co polozona kostke i daja inna. Byla za dobra i wykradaja?

  5. zniszczony przez sitwe | 27 sierpnia 2014 at 7:25 pm | Odpowiedz

     to kiedy uroczyste i huczne przecięcie wstęgi panie frankiewicz i jarzębowski? no i nie może też zabraknąć z okazji ekspresowego ukończenia inwestycji premii,orderów,no i oczywiście jakiejś statuetki wręczanej w gliwickim teatrze muzycznym dla najlepszego z naj…

Leave a comment

Your email address will not be published.


*