Polecam, ku rozwadze…

Dzis polecę bardzo interesujący materiał na portalu 24gliwice.pl, dotyczący frekwencji n Stadionie Miejskim. Redaktor Michał Szewczyk kończy go słowami:

Kiedy otwierano Stadion Miejski w 2011 roku, zastanawiano się nawet czy widownia na 10 tysięcy widzów pomieści wszystkich chętnych.

Władze Gliwic podkreślały, że w razie konieczności, obiekt można będzie powiększyć o kolejne 5 tysięcy krzesełek. Dziś brzmi to jak żart, ponury zwłaszcza dla tych, którzy będą musieli zapełnić prawie 14-tysięczną widownię hali widowisko-sportowej Gliwice (dawne Podium).

 

Czy naprawdę ktoś wierzy, że będziemy w stanie tę halę zapełnić? A może inaczej, czy naprawdę wielu myśli nadal, że o to właśnie chodziło?

Cały artykuł tu: http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=62984

red.

2 Comments on "Polecam, ku rozwadze…"

  1. Przecie to powstalo dla Saczego Koryta. Rata  NADdzorcza działa i rózowi mają nieźle. Gdyby Piasta Kołodzieja nie było nie byłoby Raty ,Prezesów no i frazesów. Komu to potrzebne? SSaczom miejskim bo to niezły kawałek torta z którego co poniektórzy dawni przeciwnicy WODZA mogą zostać wysłani na Ssaczą emigrację celem zamknięcia DŻAPY jak zresztą w innych miejskich koloniach tkzw  spółkach miejskich. Dla mnie jest niezzrozumiałe stworzenie w MZUK stanowiska emigracyjnego dla pewnej Pani Inżenier. Dobrze płatnego lecz mieszkańcom niepotrzebnego. Jedni wyjeżdząja na saksy do Angliji a inni na emegrację wewnętrzną. Gdy ta władza odejdzie to się skończy . A to bydzie bolało..SSacze pundą do roboty a Inżenier z MZUK do jakiejś budowlanej firmy albo szukać sukcesu na Strefie Sukcesu..

     

    Tak dopomoż….

  2. Jeszcze gorzej bedzie w hali Podium. Frankiewicz musi stac przed sadem i zostac ukarany za wydanie publicznych pieniedzy z kasy miasta na komercyjny, nikomu niepotrzebny, obiekt.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*