Półkolonie nad jeziorem Czechowice!

Uwaga, dzieciaki! Jeżeli nigdzie nie wyjeżdżacie z Gliwic w najbliższym czasie, to nie rozpaczajcie! Nasze miasto postarało się by nie zabrakło dla was atrakcji i by nie dopadła was nuda! Wszyscy lubimy sobie popływać w upalne dni, prawda? Już niebawem będzie do tego świetna okazja!

Od 16 lipca do końca sierpnia (z wyłączeniem tygodnia świątecznego w sierpniu) nad jeziorem Czechowice odbywać się będą pięciodniowe półkolonie w tygodniowych turnusach! Wyjazd nad jezioro pod opieką wychowawców codziennie o 7:50 lub 9:25. Powrót o godzinie 17:00.
Atrakcji na pewno nie zabraknie, organizatorzy przewidzieli zajęcia na każdy typ pogody!
Dzieci będą mogły pobawić się we wszystkim znanego Makgajwera i zrobić coś z niczego, np. tratwę lub szałas, wykorzystać materiały wtórne, robiąc stroje, koszyki itp.
Dla chętnych będą również zajęcia taneczne lub jazda konna (za dopłatą). Oprócz tego różne zabawy sportowe i rozwijające wyobraźnię, ale przede wszystkim plaża, kąpiele i cała masa frajdy.
Organizatorzy podkreślają również, że są otwarci na propozycje dzieci i to ich zadowolenie jest najważniejsze, dlatego program nie musi być ściśle realizowany.

Wszystkie szczegóły, ceny oraz kartę kolonijną można znaleźć na www.wakacjegliwice.pl

Zapisy w biurze CIS przy ul. Marcina Strzody 2 II p. pok. 315 (na domofonie 20) w poniedziałki i czwartki w godz. 12.00 -17.00 bądź w innych terminach po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym – tel. 601 307 013; e-mail: cis.gliwice@interia.pl

Zapewnijmy dzieciom udane wakacje!

MdL

Be the first to comment on "Półkolonie nad jeziorem Czechowice!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*