Pouczająca wymiana zdań…

Powstrzymam się od komentarza, bo co tu jeszcze dodać?

takaa

7 Comments on "Pouczająca wymiana zdań…"

 1. Co innego poprzeć umoczenie gliwiczan w kilkuset milionowy dług dla czterech tabliczek na rondzie z nazwiskiem "zamordowanego" prezydenta. Oczywiście "dla dobra Gliwic", tylko zapomniał dodać "Zygmunta Frankiewicza", bo takie Gliwice na pewno nie są moje. Kiedy PiS negocjował z Renatą Beger, to pewnie były tylko "konsultacje", ale także dla jakiegoś wyższego dobra. Jakoś zawsze jest tak, że ci którzy najgłośniej krzyczą przeciwni prostytucji, sami realizują się w tej profesji z wyjątkowym oddaniem.

  • Rzecz wlasnie w tym, ze gliwiccy radni PiS zbezszczescili imie Lecha Kaczynkiego kupczac jego nazwiskiem. Wladze Gliwic nazywaja to miejsce "rondem u zbiegu ulic". Kaczyński nie zna sie na ludziach i otacza zdrajcami.

 2. Radny Wieczorek najwidoczniej nosi tylko szkla dalekozwroczne, co juz nieraz nam udowodnil, dlatego nie ma sie co czepiac tego biedaka.:)

  Gratuluje Panu trafnego odstrzalu, tego sesjowego gliwickiego marudy.  Jest nadzieja, ze tym razem wyborcy zweryfikuja swoje dotychczasowe poparcie dla tego nieudacznika;)

 3. Pisałem już do radnego Kopały. Zawsze głosowałem na PiS, a wcześniej na PC…teraz 16 listopada, po raz pierwszy nie zagłosuję. Radni tego ugrupowanie to potworne nieporozumienie. Poparcie jakie dali ZF dyskwalifikuje ich (radnych) w moich oczach dożywotnio.

 4. Wieczorek, to zdrajca. Rzeczy trzeba nazywac po imieniu. Kaczynski za wczasu musi osobiscie dowiedziec sie o jego podejsciu do PiS-u.

 5. czytająca uważnie | 26 września 2014 at 6:33 am | Odpowiedz

  No cóż…taka jest polityka – prostytucja i złodziejstwo .

Leave a comment

Your email address will not be published.


*