PRACA!!! – Teatr im. Tadeusza Różewicza – PRACA!!!

Praca dla studentów w zespole Obsługi Widowni.

Szukamy młodych osób studiujących w systemie stacjonarnym lub zaocznym, do pracy związanej z Obsługą Widowni podczas spektakli teatralnych.

Marzysz o pracy w ciekawym miejscu, która nie będzie kolidowała z Twoimi zajęciami?

Dołącz do nas!

Czego oczekujemy? Wiek 18-25 lat; umiejętność pracy w zespole, skuteczność w działaniu oraz zaangażowanie w budowanie zespołu przyjaznego widzom.
Co oferujemy? Pracę na umowę cywilnoprawną, elastyczny czas pracy z uwzględnieniem ustalonego wcześniej harmonogramu.

Osoby zainteresowane współpracą mogą składać swoje CV, osobiście w Biurze Obsługi Widzów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres bow@teatr.gliwice.pl w terminie do 15.09.2016 r.

 

4 Comments on "PRACA!!! – Teatr im. Tadeusza Różewicza – PRACA!!!"

  1. A co Pan Jezierki ma nagle wspolnego z tym teatrem? Do tej pory byl przez wladze Gliwic dyskryminowany.

    • Pan Jezierski o tym teatrze pisze od lat – proponuję wpisanie w wyszukiwarkę Info-Postera frazy GTM np. A to „nagle” sugeruje, że to raczej Polityka GTM zupełnie nie interesuje, do czego zresztą Polityk ma pełne prawo. Kibicuję nowemu tworowi wbrew wielu odrębnym zdaniom. W dodatku jako zawodowo z tą sceną niezwiązany (między innymi z powodów, jakie polityk raczył zauważyć) może sobie pisać o wszystkim, zwłaszcza o dodatkowej pracy dla studentów.

  2. śmieciówki w miejskiej instytucji. zero wstydu. a gdzie Frankiewicz zatrudni kilka tysięcy górników kop. Sośnica? najwyższy czas szykować dla nich miejsce na widowni.

  3. Jak to, pośle gorników do strefy ekonomocznej by tyrali za 1500 zł.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*