Praca w biurze projektu!

Brak komentarzy, bądź pierwszy

Stowarzyszenie poszukuje energicznej osoby do prowadzenia biura projektu.
Zadania:
– prowadzenie dokumentacji projektowej,
– prowadzenie biura projektu,
– kontakty z uczestnikami projektu,
– kontakt z podmiotami świadczącymi usługi dla projektu.
Projekt zakłada świadczenie usług opiekuńczych na terenie Rybnika, świadczenie usług teleopieki, dostarczanie posiłków dla osób niesamodzielnych.
Biuro będzie znajdowało się w Rudach Raciborskich w ośrodku BUK.
Praca możliwa na cały etat, lub połowę. Wynagrodzenie: 2100 brutto/etat – do uzgodnienia, czas pracy 7:00 – 15:00. Stanowisko – asystent koordynatora projektu.
Wymagania: znajomość pakietu Office, znajomość działalności w zakresie usług opiekuńczych, wykształcenie policealne lub licencjat .
Zapewniamy: pracę w świetnym zespole, nabycie umiejętności, które pozwolą rozwinąć karierę zawodową.

Aplikacje prosze kierować na adres: dario308@wp.pl

Be the first to comment on "Praca w biurze projektu!"