Prasówka: Górnicy zaatakowali biuro poselskie Borysa Budki

Donoszą "Nowiny Zabrzańskie:

Miał szczęście Borys Budka i inni posłowie Platformy Obywatelskiej, że nie było ich w biurze poselskim przy ul. Dworcowej, gdy kilkuset górników demonstrowało przed oknami lokalu. W którymś momencie kilkadziesiąt osób wdarło się na klatkę schodową, w której jest biuro. 

Czytaj cały tekst:

http://nz24.pl/aktualnosci/chcemy-pracowac-pajacowac-galeria/

red.

8 Comments on "Prasówka: Górnicy zaatakowali biuro poselskie Borysa Budki"

 1. Szef dawnej "Solidarności", Duda, tej, której nie zna i nie rozumie, nie sprowokował burd i napaści. On "tylko" głośno zauważył, że adresy posłów są jemu i różnym patryjotycznym baranom znane, a immunitet ich nie ochroni. Oczywiście patryjotyczne barany spontanicznie podchwyciły tę "zakamuflowaną" zachętę i patryjotycznie zabaraniły. Na razie jesteście "delikatni", atakowaliście biura, ale noc jeszcze długa, zdążycie, wiejsko-miejskie ciule pod domy ofiar waszej głupoty, może spalicie czyjś dom, może ktoś z napadanych zginie… I może wreszcie poczujecie czym jest prawdziwy rodzicielski "klaps" państwa, z którym dotychczas się nie utożsamialiście. Klaps, którego tak bronicie we własnych ciemnych, cuchnących patologiami mieszkaniach.

  Pytanie wieczoru dla miejskiego monitoringu, podobno skutecznego, jak dżem bąd: aktu agresji dokonały zmanipulowane nieletnie dzieci, żony i matki zziębniętych i głodnych górników, czy zakamuflowani, ale doskonale znani kibole?

  Coś mi się zdaje, że w obliczu dzisiejszych zajść, radni powinni natychmiast się zebrać i zareagować. Aż nie mogę się doczekać komunikatu o stanowisku RM wysmarzonego przez Zygmunta, który o niczym nie wiedział.

  Motto podjudzaczy: "Nie ma zadym". 

 2. marianandrzejczak | 15 stycznia 2015 at 8:56 pm | Odpowiedz

  Pasożyty WOn na pustynię Takla Makan. Może nareszcie przejrzymy na oczy. Tak,klasa pasożytnicza Rządowo Samorządowa boi się tylko górników  i tylko idiota nie wesprze ich realnej siły. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem choć mogę się z nim nie zawsze zgadzać To zresztą dewiza(polityczny kontekst) pasożytów z miasteczka na płn Polski. Rację ma Mirek Korbasiewicz. Tę pasożytniczą klasę należy zaciągnąc tam gdzie jej miejsce. Do roboty na Strefy Ekonomiczne. Strefu Sukcesu obcych za 1600 brutto. Niech się pasożyty z wolna przygotowują . Szlag mnie trafia jak nieroby z naszego dokładają Oplowi ,Fiatowi ,Strefom wyzysku tylko po to "HOŁOTO" byśmy mieli robotę a oni byli członkami Rad Nadzorczych . Temat rzeka ..ale rzeka płynie i ten smród pasożytniczy zmyje niczym na londyńskim zmywaku Polak pomyje. Policjanci popierają protest. Z tego co mi wiadomo szykują się inni.

  Kto to ten Tomczykiewicz?

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=idAboA4eCMo

  Precz z Komuną Pasożytów..

  Pałą kijem i młotem w białą hołotę

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=idAboA4eCMo

   

  • Starego znajomego mam, na PKP pracował i na życzenie nowych niezależnych związków zawodowych instalował w ich nowych biurach telefony z bezpośrednim wyjściem na miasto, co ówcześnie było nie byle jakim przywilejem, o którym marianandrzejczak chyba jeszcze pamięta, a Chmielewskiemu w pale się nie zmieści, bo  za memory służy mu mikro karta, na której przechowuje wyłącznie pierdoły typu bardzo zła muzyka i jescze gorsze zdjęcia i manifesty. Wracając do znajomego, kiedy zapytał związkwców, po kij im nowe meblościanki, kanapy i telefony, usłyszał, cyt. z pamięci: "jak czerwoni mogli, to my też, ale nam się bardziej należy". Po roku radosnego używania, PKP włączyły związkowcom licznik i otworzyły rachunek za połączenia poza wewnętrzą siecią. Rozmowy ustały.

   To nie tak, że uważam związki zawodowe za samo zło. Przeciwnie, uważam, że od dawna źle się działo, że podupadły, a dziś chyba najbardziej są potrzebne. Tylko, kurwa, czym one się zajmują i kto je reprezentuje? Co ten Duda i PiS pieprzą? wypatruję, kiedy ci "zatroskani" zablokują np. Amazona, choć to tylko jeden z najbardziej spektakularnych przykładów upodlania ludzi, że łagodnie ominę gliwicki "sukces" pt. "Specjalna Strefa Eksterminacji"? Ostatni bastion polskości właśnie powinien bić brawo za "eksterminację". Ale dziwnym trafem ani socjalistyczny PiS, ani narodowo-socjalistyczni kibice Piasta i Górnika, ani zagubiony Go!Win, a tym bardziej autor najbardziej żenującego doktoratu, Goliszewski, nigdy nie pochylili się nad problemami pracowników gliwickiego oddziału SSE. Bo fakt, że (tu wpisz liczbę) Polaków zapierdala w pocie czoła na "smieciówce", "minimalnej" i na "szaro", a normą jest wyzysk "agencji pracy", nie mając szansy na etat nigdy w życiu, w naszych gadzinówkach powinien być jedynie przykrą informacją z oddali.

   Trzeba doczekać do wyprowadzki Opla lub paru innych ponadnarodowych firm, do pogardzanych przez Polaków krajów, gdzie będzie jeszcze taniej, żeby zacząć myśleć jak, np. Szwedzi, Finowie? Na razie "mamy szczęście", że Ukraina jest niestabilna. Ale za jakiś czas…

 3. marianandrzejczak | 15 stycznia 2015 at 9:08 pm | Odpowiedz

  sss9?          hmmmmmm

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/01996-Gigantyczne-pieniadze-dla-prezesow-Kompanii-Weglowej.htm

  http://www.zycie-w-korycie.strefa.pl

  Niechce mi się aktualizować.

  Pałą kilofem i młotem w białą hołotę

  Precz z komuną pasożytów

   

  • Wzruszem się. Kiedy różne spółki obsadzał PiS, to zarobki w nich wystarczały na waciki do uszu. Kiedy PiS znowu będzie obsadzać zarządy spółek i przedsiębiorstw, jego członkowie będą pracować pro bono. Tak im dopomóż Bóg.

 4. Wczoraj w programie Pospieszalskiego Frankiewicz oświadczył, że wszystkie górnicze centrale związkowe, z którymi rozmawiał, zgodziły się na redukcję etatów na rzecz ratowania kopalń. Czy centrale te to potwierdzają? Jakiś czas temu zlikwidowano kopalnię "Gliwice" i miasto chętnie przejęło po niej budynki.

 5. marianandrzejczak | 16 stycznia 2015 at 4:00 pm | Odpowiedz

  Nie czujecie się dotknięci?

  Zażądajmy od Pasożytów rządowych odpowiedzi na pytanie.

  Za co Jan Krzysztof Bielecki otrzymał wyprawkę w wysokości 7,2 miliona złotych? Kto to wyliczył? Na jakiej podstawie i za jakie zasługi?
  Pasożytnicza KLIKA  zastanawia się czy pracownik może zarabiać  całą 1 złotówkę na godzinę więcej a tu taki Wykwit Pana?

  cytuje za ….Planowana podwyżka płacy minimalnej brutto o 70 zł oznaczałaby, że pracownik z najniższą pensją otrzyma miesięcznie „na rękę” o 48,96 zł więcej niż obecnie (1286,16 zł zamiast 1237,20 zł, czyli rocznie zyskałby 587,52 zł). A Morda morda……ewicz podniósł krzyk ze to se ne da  a Bokniarzowa że to se ne da i to zamach

  To są żarty? Jakieś jaja? Prima Aprilis  czy co?
  Jeden  rodzimy "kurdupel" przy założeniu że średnia wynosi choćby 4000zł wziął pensję jednego człowieka za 1800 miesięcy pracy. Zatem Jan Krzysio Bielecki zeżarł  150 lat pracy jednego Obywatela!!???
  Co takiego DOKONAŁ. Ja chcę to murwa wiedzieć bo takich jest kilkuset rocznie. Górnik się martwi a inni się pasą?

  cytuję…http://www.fakt.pl/polityka/jan-krzysztof-bielecki-tlumaczy-sie-ze-swojej-gigantycznej-odprawy,artykuly,491890.html

Leave a comment

Your email address will not be published.


*