Prasówka: GTM – farsa trwa…

A donosi o tym nawet TVP Katowice. Znaczy ciągnięte są odpowiednie sznurki przez odpowiednich ludzi, nieprawdaż? Najbardziej poraziła mnie informacja: 

W obronie dyrektora Gabary wystąpili także między innymi: Jerzy Buzek, Marek Goliszewski i Eugeniusz Budniok Business Centre Club czy Joanna Wnuk-Nazarowa dyrektor Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Co dalej z gliwickim teatrem bez dyrektora Gabary nie wiedzą nawet urzędnicy odpowiedzialni za miejskie instytucje kultury.

W ostatnie stwierdzenie notki oczywiście wierzę, ale to nic w porównaniu do "mocnego głosu" panów Buzka i Goliszewskiego. O panu Budnioku nie wspominając.

Panie Dyrektorze, czy potrafi Pan odejść z godnością? Czytając o Pana rezygnacji poczułem szacunek. To co dzieje się od premiery "Rodziny…" przyprawia mnie o mdłości. 

całość wraz z materiałem filmowym: http://katowice.tvp.pl/

Dariusz Jezierski

4 Comments on "Prasówka: GTM – farsa trwa…"

  1. W korowodzie obrońców Pawła Gabary brakuje mi jeszcze tylko prezydenta Frankiewicza i błotoustego Jarzębowskiego. Ten ostatni jeszcze będzie musiał się nagimnastykować, żeby wytłumaczyć rycie pana "ćwierkacza" i pani "stewardessy".

  2. Q…a co za żenujący serial 🙁 , aż niedobrze się robi od tego skamlenia i skowytu rannego łosia i wszystkich jego ulubieńców… I ci zatroskani widzowie… – chyba jedynie rodzina Korwinów i rodzice solisty… Ludzie! Gabara nie miał i nie ma za grosz godności!  A Krzysztof Korwin-Piotrowski lata po GTM i pierdzieli, że spoko luz – on złożył już papiery i on tu będzie dyrektorem… i dalej bedzie kasowal po kilka tysięcy za quasi scenariusze i niby-reżyserię… Nie! No normalnie brak słów!…

  3. at gliwiczanin; ulica Dąbrowskiego

Leave a comment

Your email address will not be published.


*