Prasówka: nie tym razem?

Zatem co dalej z metropolią? Nic. Będzie, jak jest. Działający "bardzo dobrze", jak mówi Zygmunt Frankiewicz, KZK GOP pozostanie w swojej formie. Nie zniknie i nie zmieni się też Górnośląski Związek Metropolitalny, który dziś przypomina szkolne kółko zainteresowań z przedmiotu zarządzanie organizmami miejskimi. Pół biedy, jeśli zgodnie z obietnicą opracuje strategię komunikacji w aglomeracji. Przynajmniej w końcu do czegoś się przyda.

Cały tekst: http://katowice.wyborcza.pl

3 Comments on "Prasówka: nie tym razem?"

 1. Ta wypowiedź Frankiewicza, zresztą członka Zarządu KZK GOP, przeszła już wszystkie możliwe bezczelności, jakie niesie ze sobą ten twór. Osoba, która nie korzysta z formy transportu, jaką oferuje KZK GOP, wypowiada się o jego działaniu. Prezydent Zygmunt Frankiewicz pomylił chyba formy wyrazu, a tym samym naraził się na pochwałę dla tego, co wykazała w swojej kontroli NIK, czyli przekręty w różnej szacie, odpowiedniej do danej okazji, a jak wiemy, to okazja czyni złodzieja… Pamiętajmy, że osoba, która pochwala to co robił, a być może i robi KZK GOP, sama rzuca na siebie cień podejrzliwości. Oczywiście Frankiewicz musi chwalić, że wszystko w KZK GOP jest "bardzo dobrze". Zapewne liczy na jakieś premie kwartalne w ramach wrześniowej wypłaty.

 2. marianandrzejczak | 15 września 2015 at 8:49 pm | Odpowiedz

  21 lat władzy to nie demokracja a Autokracja. Nigdy tego nie zaakceptuję. Nigdy.

  Często myślę no wiecie czy nie lepiej zebrać od wiecznych Prezydentów czy z Członków Rad Miasta,Prezesów spółek skarbu miasta i wszelkiej maści innych  członków to cośśśśśśśśśśśś. Rozumiecie i przechowywać w ciekłym azocie by komórki nie uległy znisczeniu. Potem no rozumiecie …te genialne geny wprowadzić ponownie w obrót jako nowe pokolenie poprzedników. To fantastyczne umiejętności to oddanie i te GENY muszą być wieczne.

  Jakieś tam wybory to inna niegodna RASA umiejscowiona dobrze że w jednym miejscu,oznaczona i zidentyfikowana przez GENOTYP Autokratyzmu.

  Pomyślcie ..no wiecie bez kosztów ,bez kart i setki tysięcy oszczędzone.

  Wyciągnąć z tego AZOTU i powołać do życia na zawsze i tak bez końca. Jedna RASA NAJLEPSZYCH MENEDŻERÓW. szambonurków ,jełopów od pomostów czy Agencyji.

  O Boże…

  Metropolia? A kto by tą kierował? To rodzi konflikty a jest GENO typów kilku.

  Takie to proste..że aż niegodne uwagi jednego prostaka niegodnego GENOTYPU starca myślącego że żyć będzie wiecznie.

 3. Nie 21 lat, ale 22 lata rzadzi Gliwicami Frankiewicz. Kompletny brak demokracji polega na tym, ze kandydaci nie maja rownych szans. Dlatego wlasnie w prawdziwych demikracjach zachodnich jest kadęncyjnosc, zeby startujacy kandydaci mieli rowne szanse, a nie scierali sie ze skorumpowanym ze wszystkim i wszystkimi facetem. Poza tym w Polsce jest kadęncyjnosc wszedzie, oprocz prezydentow miast. To oznacza, ze Frankiewicz wyubierany jest skrajnie niedemokratycznie. Nie mowiac o tyhm, ze to on i jego ludzie organizuja wybory, a w komisjach sa stale ci sami czlonkowie, ktorzy juz nawet nie kryja swego poparcia dla Frankiewicza i to w lokalu wyborczym!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*