Prasówka: Niebieskoczerwoni.eu o tureckich wojażach

Wakacje zamiast transferów…

Przy Okrzei nadal nie jest normalnie. Po wyrzuceniu Jarosława Kołodziejczyka w Piaście zachowania odbiegające od normy nadal są na porządku dziennym. Tym razem w najgorętszym okresie transferowym włodarze postanowili chyba… zabawić się. Tylko tyle przychodzi mi do głowy, bo jak można inaczej rozpatrywać wylot do Turcji takiej delegacji jak Adam Sarkowicz, Grzegorz Jaworski i Zdzisław Kręcina? Na początku myślałem, że to żart, ale jednak nie. Brakuje w tym zestawie jeszcze Zbigniewa Kałuży, a jedyne słowo, które tu pasuje to patologia. Teraz wiem, dlaczego wśród turystów znalazł się także Zbigniew Koźmiński, kumpel naszego dyrektora.

całość na: https://niebieskoczerwoni.wordpress.com/2015/01/26/po-co-robic-transfery-jak-mozna-zrobic-sobie-wakacje/

Działacze na rowerach, a Wichniarek zasuwa…

Wyjazd do Turcji nie dla wszystkich jest pracą. Oczywiście piłkarze w pocie czoła przygotowują się do rundy wiosennej, a działacze Piasta… podróżują na rowerach i jeszcze narzekają. – Nie ma specjalnych ścieżek dla rowerzystów, więc jechaliśmy chodnikami. Wszędzie jest jednak błoto – rozkładał ręce Sarkowicz w rozmowie z dziennikarzem Sport.pl, który wybrał się na tą wyprawę z Grzegorzem Jaworskim, członkiem rady nadzorczej.

całość na: https://niebieskoczerwoni.wordpress.com/2015/01/26/beztroskie-zycie-wlodarzy/

red.

1 Comment on "Prasówka: Niebieskoczerwoni.eu o tureckich wojażach"

  1. To bardzo cieszy, ze nasz nowy radny Bartlomiej sie rozkreca. Zastanawiam sie tylko, jak dlugo jego szef milosnik maratonow bedzie takie niespojne zachowanie w jego druzynie tolerowal?

    Ma Pan powazne zmocnienie, bo co dwoch, to nie jeden. Nalezy przegonic tych pseudoturystow, ktorzy zeruja na naszej publicznej  kasie i zdecydowanie ograniczyc dostep do tego futru w najblizszej przyszlosci. Popieram.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*