Prasówka: Sejmowe migracje posła Stolarskiego

Poseł Marek Stolarski startował w wyborach parlamentarnych jako nr 1 z listy Ruchu Palikota. W okręgu gliwickim, dodajmy gwoli ścisłości. Tymczasem dziś rzecznik SLD Marek Joński poinformował, że Marek Stolarski dołączył do Klubu SLD. Ma być wsparciem np. w zakresie spraw związanych z górnictwem.

Sam Stolarski jest pewny siebie – również twierdzi, że chce się zajmować "gorącym" tematem górnictwa.

Zamiast komentarza, pozwolę sobie na apostrofę: Święta Barbaro, chroń polskich górników także przed ekspertami w rodzaju posła Stolarskiego!

Więcej o parlamentarnych migracjach posła Stolarskiego można przeczytać w Wikipedii: 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Stolarski

dj

9 Comments on "Prasówka: Sejmowe migracje posła Stolarskiego"

 1. "Kalos kagathos" he,he.Ten wygląd odzwierciedla wnętrze!

 2. Moze to i nie ten temat, ale najwazniejszy: granice Polski zostaly zmienione! Polska stracila czesc swego terytorium:

  https://www.youtube.com/watch?v=YHHpL2K3DGo&x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688

  To samo dzieje sie w Gliwicach, gdzie wladze miasta oddaje nasze grunty w obce rece

 3. marianandrzejczak | 23 stycznia 2015 at 12:50 pm | Odpowiedz

  Czas umierać…by nie widzieć

  • Ja tam do umierania nie zamierzam się szykować, bo tylko przyjemność zrobię co niektórym. Cieszyć się drobiazgami. Ale w kontekście ostatnich doniesień prasowych i udostępnienia opinii publicznej wizerunku przew. RN Kompani Węglowej, nic mnie juz nie zdziwi. A może wręcz ubawi. Towarzystwo Ssaczy III RP krzywdy nie da sobie zrobić.
    

   • marianandrzejczak | 25 stycznia 2015 at 9:37 am | Odpowiedz

    Oczywiście że ono sobie krzywdy nie zrobi. Jaki Pasożyt bez ingerencji lekarza lub oporu samego żywiciela odejdzie? No jaki.? Ty,ja i miliony mamy im zrobić "KRZYWDĘ". Rozumiesz? Ta hołota podzieliła społeczeństwo i dzieli nie swoje tak że sługusom daje a innym odbiera. Chcę ich widzieć pracujących a nie Ssających i pasożytujących. Mam nadzieję że to nastąpi. Mogą też wisieć choć na niektórych i Piast Kołodziej nie znalazł by liny by delikwenta utrzymała takie to ciężkie z przeżarcia.

    Jak szef Pasożytów w mieście na północy Polski może mieć absolutną  władzę w rozdawaniu  stanowisk? Opór tłumi przez usuwanie z nich. Tych co samo społeczeństwo chce usunąć  przesuwa na specjalnie stworzone dla usuwanego przez Gliwiczan inne stanowisko. Tak de facto niczemu i nikomu niepotrzebne. Ot tworzy puszkę z "gównem" w której ów pasożyt żyje przy kwiatkach. To jest genialnie.A dlaczego Pasożyt z miasteczka na płn Polski tak czyni?

    Bo towarzystwo Ssaczy sobie krzywdy nie zrobi czy może my jesteśmy kompletnymi idiotami i na to się zgadzamy? To drugie gdyż Ssacze są od nas zależne a jak narazie jest dokładnie ODWROTNIE.

    Pałą i młotem w bialą Ssaczą hołotę. Już nawet Armia zaczyna widzieć patologie w RP. To co się dzieje,cały ten stworzony przez pasożytów system jest początkiem końca Polskiej Racji Stanu. Jest działaniem na niekorzyść państwa polskiego bo prowadzi do patologii. A patologie to z czasem wojna domowa .Przypomnijcie sobie Securitate i Caucescu.

 4. Do rolnika…ma rację prof. Wolniewicz. To hańba i powinni być za ten czyn przeklęci i powinni za ten czyn odpowiedzieć. Nie ma jednak na to szans, gdyż większość tego narodu (to jak on to określił) jest motłochem. Rozglądam się wokół i zastanawiam, kogo to obchodzi? Znam tych ludzi i wiem, że prawie nikogo. A ludzie winni wyprzedaży najcenniejszego majatku narodowego będą nadal wybierani w najbliższych wyborach, bo taka jest wola ludu.

 5. marianandrzejczak | 23 stycznia 2015 at 5:08 pm | Odpowiedz

  Mnie obchodzi Panie Zazbi. Mnie obchodzi i to bardzo. Gdy te szumowiny rządowe zaczną wyprzedawać lasy nie wytrzymam . Sam wyjdę i trafię za kraty. Mam dość, Społeczeństwo to może nie motłoch lecz wystraszenie ekonomicznym terrorem. Popatrz …takie przeklęte Ssacze rządowo – samorządowe. Sami sobie przydzielają uposażenie ,premie i diety. Teoretycznie wszystko jest w porządku ale nie do końca. Większość ze Ssaczy rządowych to pasożyty. Najzwyklejsze pasożyty za nic nie odpowiadające. Jak można dać szefom Kompanii Węglowej za fatalne zarządzanie 2mln złotych premii? Jak jeden człowiek w gliwickim  kotle spółek osiąga dochody prawie 500000zł rocznie.?Już nawet z grzeczności nie spytam, jak tylko za co te murwy to dostają?

  Jedyne co mnie cieszy to fakt że i pasożytnicza MURWA musi zdechnąć z choroby albo przezarcia co jest grzechem. Prawdopodobnie.

  Nie motłoch tylko genialny scenariusz Pasożytów będących tak naprawdę jedną sporą kliką która się sama napędza ale jak każdy mechaniz się rozleci.

  Pałą i młotem w białą hołotę zazbi..Kiedyś było czerwoną ale się bandyctwo zrobiło na biało.

 6. Związkowcy walczą o miejsca pracy górników z zarządem spółki, w której kieszeni siedzą dzięki spółkom, z których czerpią tłuste profity, a cały ten cyrk legitymizuje wystraszony rząd partii na granicy rozpadu, zarządzany dziś przez "koło gospodyń", przyjaciółek premiery Kopacz. Górników nie interesuje, że ich produkt jest za drogi i nie ma zbytu, bo oni w PRL ustalili przywileje i nawet gdyby na Świecie tonę węgla można było kupić za 10 PLN, to wypłata jednego górnika musi przewyższać średnią niegórniczej rodziny w Polsce. O take Polskie walczyli. Ich nigdy nie podejmujące pracy zawodowej tyż walczyli, jak lewice, w oknach na poduszkach oparte łokciami. Nie martwta sie, przydzie PiS i da.

 7. Kolejny karierowicz skaczący z partii do partii. Jak się w Ruchu Palikota posypało to wrócił do SLD, byle tylko nadal być w Sejmie. Mam nadzieję, że gliwiczanie jednak już poraz kolejny tego Pana nie wybiorą. Wystarczy spojrzeć, bo po rozmowie już wszystko jasne.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*