Prawybory w Gazecie Miejskiej

Ta forma sondażu rzeczywiście wymusza osobistą aktywność większej grupy ludzi, czego nie można powiedziec o sondażach internetowych, w których osoba cierpliwa, pracowicie "klikająca", może "nastukać" praktycznie dowolny wynik swojemu "wybrańcowi". Osoby chcące w ten sposób wyrazić swoje preferencje wyborcze namawiam zatem do udziału w prawyborach. Oto, co podaje na ten temat Redakcja:

Są karty do głosowania, jest urna. Zasady możliwie zbliżone do tych z prawdziwych wyborów. Zapraszamy WSZYSTKICH do redakcji Gazety Miejskiej, przy placu Piłsudskiego 3. Codziennie, oprócz soboty i niedzieli, od 9.00 do 16.00. Prawybory potrwają do 10 listopada do godziny 16.00. 


Więcej: 
http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=64169

Rzecz jasna, swoich sympatyków namawiam do głosowania na moją kondydaturę.

Dariusz Jezierski

7 Comments on "Prawybory w Gazecie Miejskiej"

 1. Ja już oddałem głos

 2. marianandrzejczak | 5 listopada 2014 at 7:39 pm | Odpowiedz

  No czepiłem się  Dutkiewicza Rafała .Muszę reagować  gdy czytam o Wrocławiu bo to miasto Kiepskiego Ferdynanda, Paździocha , Boczka itp. Nienawidzą się lecz żyć bez siebie nie mogą

  Konfrontując sytuację w  Miasteczku Gliwice  z Wrocławiem  wychodzi że te miasta mają podobnie reagujące na wszelakie kontrole i uwagi  władze. Zachowują jak  Bracia Syjamscy. Dutkiewicz dyskutuje z NIK a szefowie miasteczka Gliwice także. Poczytajcie sami…

  http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,16845460,Prezydent_Dutkiewicz____Kontrolerzy_NIK_poszli_za.html#TRrelSST

   

   

   

 3. Małgorzata Bajka | 5 listopada 2014 at 10:51 pm | Odpowiedz

  A kto zagwarantuje, że będą tam wpadać tylko kartki od osób odwiedzających redakcję? ? ?

 4. marianandrzejczak | 6 listopada 2014 at 6:48 pm | Odpowiedz

  Tylko kto mądry. Ten kto o tej mądrości gada czy ten który innego za głupiego uważa. Namieszałem tak że nic nie kumam. Na tym polega ma mądróśc i głupota.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*