prezydent-jezierski.pl

Ruszyła strona, na której zebrane są w jednym miejscu najistotniejsze informacje związane z kampanią wyborczą KWW Dariusza Jezierskiego "Gliwiczanie".

prezydent-jezierski.pl

19 Comments on "prezydent-jezierski.pl"

 1. http://info-poster.eu/nagonka-ruszyla-wiec-o-sobie/

  CV pod tym linkiem bardziej mi się podoba od tego zamieszczonego na reklamowanym linku 🙂

 2. Już prezydent? Ale megalomania, ciut przedwczesna to domena, tym bardziej że największe oręże własnie zostało pogrzebane:

  "Do Urzędu Miejskiego wpłynęły właśnie ostatnie dokumenty dotyczącek kontroli. NIK wystawia w nich miastu pozytywną ocenę. Najwyższa Izba Kontroli doceniła korzystną i stabilną sytuację ekonomiczno-finansową spółek, zasady nadzoru sprawowanego nad nimi przez Miasto, w tym nad przestrzeganiem zasad wynagradzania oraz składania oświadczeń majątkowych przez osoby zasiadające w ich władzach."

   

 3. strona rzeczywiście dobrze zrobiona,przejrzysta i wiedomo o co chodzi,ale trochę za wcześnie tytuł

 4. Panie Inżynierze! Tato zawsze powtarzał mi, żeby nie wierzył do końca w to, co podaje tuba propagandowa… Czyżby po raz kolejny miał rację?

 5. strona bardzo ładna.

  O co chodzi z tym że na głownej stronie UM napisał że NIK jest zadowolony z postępowania w Gliwicach ??

  • Zwykła, bardzo ordynarna próba ratowania sytuacji. Proszę prześledzić ostatnie moje posty, zajrzeć do dokumentacji – miażdżąca dla naszych spółek. Planuję konferencję prasową w tej sprawie w piątek oraz szereg działań prowadzących do odkłamania przekazu w tej sprawie.

 6. Przejrzałem dokumenty które wystosował NIK. Zaniemówiłem. Jak może się dziać coś takiego w cywilzowanym kraju że Urzad Miejski w Gliwicach jest zadowolony z wyników negatywnych i jak wynika z informacji na stronie głównej trochę to zatajać. Przeciez większość ocen to oceny negatywne. Strona świetna. Na początku pomyślałem podobnie jak przedmówca – że domena zdecydowanie trochę na wyrost 🙂  Głownie przez wzgląd na układy, ogromną ilość pieniędzy pana konkurentów szczególnie jednego który przez lata zdążył się ustawić. Teraz jednak myślę że jeśli uda się panu dotrzeć z tymi wiadomościami do większego grona to słowo prezydent przy nazwisku Jezierski jest wysoce prawdopodobne. Ja osobiście życze panu sukcesów no i zmiany Gliwic (tak jak Pan zapowiada) już jako prezydent. Pozdrawiam  

 7. Co poniższy tekst  ma wspólnego z wyborami? Dla jednych Wiele a dla innych  nic

  Nie rozumiem.                                                   Wrzesień 2003 roku zatem 11 lat minęło

  Umykania szansy minionych dekad. Kameleonów udających wybawicieli ze sprytem wyzyskujących naród.
  Jak szukać wytłumaczenia dla ignorancji władzy względem oczekiwań społecznych. Centrum Smitha ukazującego przykłady ekonomicznego nieuctwa wybrańców.

  Ich zapatrzenia w pełnię swej nieomylności wdrażających nowości na przekór logice. Tych, którzy akceptują prezydenta „mocarstwa pochlebców” wysyłającego na wojenkę okupacyjnych żołnierzy głoszącego kłamstwa o stabilizacji i pokoju. Hipokryzji w braku postrzegania ogromu problemów we własnym państwie, ale widząc je w innym. Działań władz, które w obżarstwie pochłaniania wszystkiego, co ma wartość osiągnęły już swoiste apogeum. Ministra wewnętrznych spraw trwającego bez honoru na stanowisku.
  Narodu w oczekiwaniu honorowego sepuku.
  Książąt politykierskich układów nie widzących śmiertelnego raka wokół siebie. Finansowej monokultury państwa. Kumulacji majątku narodowego w niewielkiej grupie społecznej. Nie pojmuję likwidacji gospodarki i korzyści z tego wynikających. Wspomnień z przeszłości i centralnie sterowanych fanatyków unijnych. Nie pojmuję ciszy i milczenia po podpisaniu akcesji. Społecznej biedy ogromnej rzeszy i bajońskich majątków władców królestwa.
  Nie rozumiem a może jak miliony rozumieć nie chcę?
  Może chcę mieć święty spokój wiedząc, że go mieć do śmierci nie będę.
  Może rozpiera mnie pewność racji wieloletnich spostrzeżeń. Może nie jesteśmy takimi głupcami, za jakich oni nas uważają. Może pojmiemy nareszcie, że jedni spełniają się pozytywnie, gdy inni stosując technikę likwidacji są architektami zniewolenia, prywaty , arogancji zła i chamstwa.

  Są polityczną i zakłamaną zakałą społeczeństwa świata elit i naszej przyszłości. Niewiele wartą, lecz posiadającą wpływy i władzę. Są gorszym złem niż szpicle sprzedający za pieniądze Ojczyznę. Pojmiemy potrzebę ich unicestwienia. Są grupami śmiertelne groźnych harpii porywających się na wszystko, co jest pełnokrwistym mięsem.

  Już chyba rozumiem. Już pojmuję, dlaczego. Nie naród się liczy a cele prywaty.

  Marian Andrzejczak

   

 8. Tak na marginesie z opublikowanych na stronie UM składów obwodwych komisji wyborczych wynika, że KKW Dariusza Jezierskiego nie ma żadnego członka. Dlaczego?, Czy losowanie było prawidłowe?

 9. no to jednym słowem pech

 10. Nie pech, raczej ktoś dał d..y. Szkoda, bo sporo ludzkiej energii poszło w próznię. 

  Trzeba by nastawić klatę Redaktorze. Zawiodł Pan w ważnej sprawie. Szkoda, że nie przyznał się Kandydat od razu. A właściwie wogóle, bo tydzień post factum i wywołany do tablicy. Trochę wstyd. I poważne reminiscencje.

  • Tak, poważne. Nie ma naszych reprezentantów w komisjach. Szkoda także tych osób, które liczyły na pieniądze za pracę w komisjach. Poinformowałem większość osób z ktorymi miałem bezpośredni kontakt. Większości po prostu nie znałem osobiści. Sam spędziłem ogromną ilosć czasu przy kompletowaniu list i wypisywaniu zgłoszeń, wybieraniu okręgów najbliżej miejsca zamieszkania. Wszystkiego dopilnowywałem sam, wszelkie procedury przeprowadzałem osobiście. W tym jednym przypadku przyjmującym dokumentację był UM, a nie Komisja Wyborcza, która w tym dniu pracowała do 24. O 15.45 stawiłem się w UM. O 45 minut za późno. Jeśli chodzi o straconą ludzką energię, ubolewam, ale swojej również nie szczędzę. To wszystko, co mogę w tej sprawie napisać.

 11. " – Poinformowałem większość osób z ktorymi miałem bezpośredni kontakt

    – stawiłem się w UM. O 45 minut za późno

    – Jeśli chodzi o straconą ludzką energię, ubolewam, ale swojej również nie szczędzę"

  Na rzecznika UM z takim talentem do wybielania własnej nieodpowiedzialności. 

  Wystarczyło przeprosić wszystkich  (nawet tydzień poźniej…), a nie powiadamiać "prawie wszystkich".  

   

  • Na nikogo nie zrzucam odpowiedzialności i nie ukrywam komentarzy. Odpowiadam zgodnie z prawdą i  nie wiem co to ma wspólnego z wybielaniem własnej odpowiedzialności. Ubolewam nad tym, że sporo osób nie będzie miało okazji zarobić niemałej przecież kwoty. Jednak to jednak ich jedyna strata. Nie wykonali bowiem jeszcze żadnej pracy. Sporo z nich nie zostałoby wylosowanych, to oczywiste. Całą odpowiedzialność najczęściej biorę na siebie. Także i tym razem. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*