Przesyłanie dokumentacji do Wojewody Śląskiego w toku

Pierwszy e-mail do dyrektora Wydziału Nadzoru Prawnego Krzysztofa Nowaka z materiałami dotyczącymi sytuacji prawnej w spółkach grupy PRUiM opatrzyłem następującą notką:

Szanowny Panie,
zgodnie z naszymi ustaleniami rozpoczynam przesyłanie szczegółowo opracowanych kolejnych wątków poruszonych w trakcie rozmowy spraw.
Koniecznie należy zacząć od kwestii oczywistego łamania prawa w spółkach grupy PRUiM, a to z kilku powodów:
– to właśnie była sprawa, w której – po mojej skardze – WNP „uruchomił” Sąd KRS. Fakt nieprzekazania do WNP kilku kluczowych postanowień jest dla mnie niepojęty.
– te dywagacje stanowią punkt wyjścia do stwierdzenia TOŻSAMEGO złamania prawa przez zastępcę prezydenta Piotra Wieczorka
– koniecznie należy zwrócić uwagę na ostatnie postanowienie – Sąd KRS ponownie dokonał wpisu do rejestru rozwiązanej z mocy prawa rady nadzorczej!

W ciągu kolejnych dni będę dosyłał kolejne opracowania następnych zagadnień.
Nie ukrywam, że chcę przez to uniknąć zbędnego wydłużenia samego pozyskiwania przez WNP niezbędnych dokumentów. Za kilka miesięcy pojawiać się będą próby zbijania wszelkiej argumentacji przez narrację o rzekomym politycznym (przedwyborczym) kontekście działań podjętych przeze mnie 1,5 roku temu.
Odpowiem rzecz jasna na wszelkie pytania dotyczące każdej kwestii i podtrzymuję deklarację pełnej współpracy przy wyjaśnianiu sprawy.
z wyrazami szacunku
Dariusz Jezierski
PS. Bardzo proszę o potwierdzenie przyjęcia pisma wraz z załącznikami.

ja nowy1Wszelkie kolejne materiały przesłane do Śląskiego urzędu Wojewódzkiego będę publikował w Info-Posterze. Oto link do treści przesłanych wspomnianym wyżej e-mailem: http://info-poster.eu/pismo-do-wydzialu-nadzoru-prawnego-lamanie-ustawy-kominowej-w-spolkach-grupy-pruim/

dj

2 Comments on "Przesyłanie dokumentacji do Wojewody Śląskiego w toku"

  1. Chlopie-ty jestes zabojczo skuteczny. Taka jednostka Grom w pigulce. Po co placic prawnikom miasta? Ich do pozytecznej roboty w PSiUO a ciebie do nadzoru. Niech sortuja miejskie smieci.

  2. Podziwiam Pańską tytaniczną pracę. Gratuluję

Leave a comment

Your email address will not be published.


*