Pyskowice – opozycja podsumowuje byłego wiceburmistrza

Sprawa byłego zastępcy burmistrza Pyskowic już zakończona. Rację miała opozycja, o czym zresztą Info-Poster konsekwentnie informował, wchodząc nawet z Panem Wiesławem Leszczyńskim w wirtualny spór. Na ulicach Pyskowic pojawiła się dziś następująca ulotka:

Ulotka_Leszczu

Ulotka_Leszczu2a

red.

4 Comments on "Pyskowice – opozycja podsumowuje byłego wiceburmistrza"

  1. WGliwicach nie ma opozycji. Sa tylko zdrajcy podszywajacy sie pod PiS. Kiedys za to odpowiedza.

  2. Dobra robota,ludzie muszą poznać prawdę,bo prawda jest najważniejsza,dzięki takim społecznikom brudy Pyskowic nie zostaną zamiecione pod dywan.

  3. W ulotce napisano o faktach i obalono mity o burmistrzu.

    KĘSKA = KlĘSKA.

     

  4. Wnikliwy obserwator | 26 maja 2016 at 11:12 am | Odpowiedz

    To chyba najwyższy czas na rozpisanie miejskiego referendum w sprawie odwołania Kęski ze stanowiska burmistrza miasta. Zarzuty przeciwko niemu są na tyle poważne, że wymagają publicznego rozpatrzenia przez mieszkańców Pyskowic. Sądzę, że przy okazji należy też zastanowić się nad celowością dalszego istnienia Rady Miejskiej w jej obecnym składzie personalnym. Większość rajców z tego grona ślepo i bezkrytycznie popierała i nadal, niestety, popiera skompromitowanego burmistrza. W tej sytuacji racjonalne wydaje się zorganizowanie lokalnego referendum w celu odwołania nie tylko paskudnego Kęski, ale i całej Rady Miejskiej. Są miasta w Polsce, w których w ostatnich latach dokonano takiej właśnie operacji kadrowej. W jednej z gmin doszło nawet do tego, że w ponownych (przyspieszonych) wyborach tylko trzech radnych z poprzedniego rozdania uzyskało mandaty zaufania społecznego. Trzeba rozpędzić na cztery wiatry ekipę rządzącą Pyskowicami.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*