Rzecznik czuł się bezkarny?

Wygląda na to, że Marek Jarzębowski, rzecznik prezydenta miasta Zygmunta Frankiewicza, tak bardzo ucieszył się ze znalezienia, jego zdaniem, znakomitej formy promocji swego szefa, że podał przy zakupie domeny swój służbowy numer telefonu!

Jak było do przewidzenia „swojacy”  już zaciemniają! Pojawiają się komentarze, że rzecznik prasowy ma prawo prowadzić prywatną stronę (rzecz jasna, że ma!) itd. Przypominamy, że ma prawo prowadzić, ale nie wszystko ma prawo na niej zamieszczać. Zresztą wiedział o tym i nie był chyba z siebie specjalnie dumny skoro wolał nie chwalić się swoim „propagandowym urobkiem”. Jak zacny to styl propagandy zapewne wiedzą, ci którzy pamiętają „zaplute karły reakcji” i inne piękne twory językowe. Wróćmy jednak do tematu. A ma prawo rzecznik, w tym kontekście, podawać swój służbowy telefon? To jak w końcu działał? Prywatnie, czy służbowo?

Polecam również zastanowienie się nad wielkim poczuciem estetyki, którym wykazuje się prezydent miasta, polecając gliwiczanom tę stronę! Skoro tak bardzo podoba się szefowi, to czemu się dziwić, że podwładny się stara?

dj

9 Comments on "Rzecznik czuł się bezkarny?"

 1. Czy w godzinach pracy na etacie w UM można redagować swoją prywatną stronę internetową? I jeszcze, jaka jest szansa, że prezydent Frankiewicz na swojej stronie internetowej podlinkuje info-poster.eu lub np. prywatne blogi gliwiczan?

  p.s. Tuzy lokalnego dziennikarstwa, Jarosław Sołtysek i Łukasz Fedorczyk w dalszym ciągu nie potrafią zdecydować, czy publikować niusa o Jarzębowskim, czy nie? Może innemu gwiazdorowi, Andrzejowi Wawrzyczkowi byłoby łatwiej podjąć decyzję, ale chłopina gdzieś przepadł.

 2. Tak patrzę na tej jarzębowskiej stronce na zdjęcie tego biedaka, który wyglebił się na rowerze i tak sobie myślę, że owszem.
  Ten żulik może głosować za referendum jak najbardziej.
  A pełny tekst jego przemyśleń brzmi: „Za referendum. Stwórzmy coś nowego. Bo to na czym sie właśnie wypie***liłem, to nie jest ścieżka rowerowa jak mi to usiłują wmówić.

 3. Pojdziesz na referendum? Zaglosuj w ponizszej sondzie:
  sonda.hanzo.pl/sondy,167970,Y95C.html

 4. GOGOL PRZEJAZDEM | 8 września 2012 at 1:23 pm | Odpowiedz

  „…Rzecznik czuł się bezkarny?…”

  HOBBYŚCI -półżartem, pół serio…

  http://www.pdfhost.net/index.php?Action=DownloadFile&id=ac2866635e9dac3f7d324b0e79b341f5

  i…. pozamiatane !

 5. „wojtek” zrywa plakataty przed Urzedem Miejskim!

 6. Ot taka ciekawosta na stronie achów ochów samouwielbiednia dla Frankiewicza zadałem pytanie kiedy podadzą informację o tym, że stop referendum jest prowadzone przez Jarzębskiego dodając, że spodziewam się, że na tej stronie samouwielbienia dla Frankiewicza mój post zostanie wykasowany. Frankiewiczowskie lemingi domagają się od redaktora Jezierskiego, żeby umieścił informacje o procesie referendystów ale jak trzeba spełnić obowiązek i poinformować o nadużyciach ich strony to dziwnym trafem jakoś nie poinformują.

  Panie redaktorze Jezierski napisz pan o tym wymienianiu się kontami czy linkami na kocham gliwice, stop referendum i infogliwice Gliwiczanie powinni wiedzieć na co idą pieniądze z ich podatków.

 7. uzupełnienie nazwa strony infogliwice ale to wszyscy wiedzą.

 8. Czy kłamca może dokonać czegoś wielkiego i doniosłego?
  Tylko przypadkiem.
  Najczęściej cały jego dorobek składa się odpychających nikczemności.

  *

  Nie szanuje się papieru toaletowego, mimo jego stałej gotowości i poświęcenia, aż do zupełnego wyczerpania rolki.
  Dlaczego?
  Bo bardzo łatwo go zastąpić czymś innym.

  *

  Większość z nas uznaje tylko przetarte szlaki, które mimo to wodzą po manowcach.
  Na końcu drogi okazuje się, że mogła być dużo łatwiejsza i prostsza.
  Nie zapominajmy nigdy, że wytyczali je marzyciele.

 9. GOGOL PRZEJAZDEM | 9 września 2012 at 9:04 am | Odpowiedz

  ??Jak było do przewidzenia ?swojacy? już zaciemniają! ??

  Do:? TW Wojtek? i reszty !
  http://fotozrzut.pl/zdjecia/cfd0131a96.png

Leave a comment

Your email address will not be published.


*