Sezonowa promocja w Domu Seniora Buk

Rynek usług opiekuńczych dla seniorów z roku na rok się zwiększa. Potrzeby w tym względzie rosną jednak zdecydowanie szybciej. Zwłaszcza w sezonie letnio-jesiennym zwiększa się liczba pobytów krótkoterminowych, terapeutyczno – rekreacyjnych. Dają one możliwość spędzenia kilku tygodni w innym otoczeniu, w którym nacisk kładzie się na zapewnienie aktywnego wypoczynku.

Dom Seniora Buk z racji położenia w Pasie Natura 2000 a w dodatku w pięknym Parku Krajobrazowym Cysterskich Krajobrazowych Kompozycji Rud Wielkich idealnie nadaje się do tego, aby spędzić tu kilka tygodni, a docelowo być może skorzystać ze stałej opieki dla siebie lub osób bliskich..Warto podkreślić, że taki krótkoterminowy wakacyjny pobyt to świetny sposób na sprawdzenie jakości usługi i przekonanie się, że często to najbdziej racjonalny sposób na poradzenie sobie z problemami codzienności.

Dom Seniora Buk zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Aby ułatwić Państwu decyzję proponujemy sezonową obniżkęcen za pobyt. Dla orientacji cena za pobyt miesięczny wyniesie teraz 2850 zł (z 3100 zł) za pokój 2 lub 3 osobowy oraz 3450 zł (z 3700 zł) za pokój jednoosobowy.

Ceny pobytów krótkoterminowych zmniejszają się w tych samych proporcjach. O szczegóły proszę pytać pod numerem telefonu: 32 456 40 38 lub 519 077 098. Można takżę drogą elektroniczną:: domseniora.buk@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin.

Be the first to comment on "Sezonowa promocja w Domu Seniora Buk"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*