Sportowy sukces GTW!

EURO 2012 to wielkie sportowe wydarzenie! Wszyscy sercem jesteśmy z polskimi piłkarzami i liczymy na zwycięstwo. Nie możemy jednak nie wspomnieć o tym, że jedno zwycięstwo już mamy!
Minęło wprawdzie trochę czasu, ale na pisanie o sukcesach nigdy nie jest za późno. Przypominamy zatem, że 2 i 3 czerwca na Stadionie Śląskim, odbyło się II Małe EURO 2012. Na boisku zmierzyło się 16 drużyn z całego województwa śląskiego! Kto wygrał? GTW GLIWICE (Portugalia), pokonując Jaworzno (Dania) wynikiem 4:3 w dogrywce!
Dariusz Opoka oraz Wojciech Kaczmarski wytrenowali zwycięską drużynę. Pomimo krótkiego czasu przygotowań (zaledwie 4 miesiące) zawodnicy spisali się świetnie. Piłkarze w wieku od 12-14 lat szli jak burza. Pokonali Rudę Śląską oraz Zabrze w półfinale. Tym sposobem dostali się do finału, który był najbardziej emocjonującą grą spośród wszystkich. Od utraty bramki, poprzez remis, wrażenie zwycięstwa aż do zaskakującego wyrównania i dogrywki. Emocje sięgały zenitu ? czytamy w materiałach prasowych. – Stadion szalał, a zawodnikom coraz szybciej biły serca. Wynik się nie zmieniał, ale piękno tego sportu polega na tym, że nie można tracić nadziei. Minutę przed końcem dogrywki padł zwycięski gol znakomitego Dariusza Chrzanowskiego!
Otuchy zawodnikom dodawali Małgorzata Socha, Monika Mrozowska, Alżbeta Leńska, Rafał Cieszyński (aktorzy teatralni i filmowi), oraz jeden z trenerów Piasta Gliwice, Dariusz Dudek.

Gratulujemy zwycięskiej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!