SSACZE przyznane!

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników plebiscytu na Ssaczy 2014 (http://info-poster.eu/archiwum-ankiet/). Przypominam, że nagrodę przyznano w 3 kategoriach: SSACZ POSPOLITY (przyznana przez uczestników sondy), MEGA SSACZA oraz KRYPTO SSACZA (przyznane przez Kapitułę).

Redakcja otrzymała decyzję kapituły. Najpierw jednak pora podsumować wyniki plebiscytu:

Tytuł SSACZA POSPOLITEGO 2014 otrzymał Jarosław Kołodziejczyk pełniący zaszczytną funkcję zawieszonego prezesa GKS PIAST SA. Otrzymał 54 głosy

Drugie miejsce zajął Henryk Małysz do niedawna prezes licznych organów nadzoru i zarządów, które to funkcji po publikacjach medialnych sporo mu ubyło. Otrzymał 43 głosy.

Na trzecim miejscu znalazł się prezes innej gliwickiej spółki PWiK Sp. z o.o. Henryk Błażusiak, który otrzymał 15 głosów.

Pora na ogłoszenie decyzji zakonspirowanej, zakapturzonej, tajnej Kapituły SSACZA.

Tytuł MEGA SSACZ 2014 przypadł w udziale Henrykowi Małyszowi (jednogłośnym werdyktem sześciu członków Kapituły).

Tytuł KRYPTO SSACZA 2014 przypadł natomiast w udziale radnemu Tadeuszowi Olejnikowi. Przeważył fakt trwającego 10 lat utrzymywania stanu ukrycia dla skądinąd niewielkiej korzyści. Zdaniem Kapituły wyczerpuje to znamiona, do których w sposób szczególny odsyła określenie „krypto”.

Przypominamy, że pomysłodawcą i fundatorem statuetek SSACZY jest Marian Andrzejczak. Nagrody zostaną wręczone osobiści lub przesłane pocztą już w najbliższych dniach.

red.

4 Comments on "SSACZE przyznane!"

  1. zniszczony przez sitwe | 25 kwietnia 2014 at 2:55 pm | Odpowiedz

    brawo! towarzystwo będzie miało kolejną statuetkę do bogatej kolekcji ale tym razem za prawdziwe "zasługi i dokonania" i od normalnych obywateli  a nie od szemranego towarzystwa wzajemnej adoracji. ciekawe czy wyeksponują tę nagrodę w swoich gabinecikach?

  2. Paweł Michalski | 25 kwietnia 2014 at 3:39 pm | Odpowiedz

    No i pięknie. Serdecznie gratuluję wygranym. Dziękuję organizatorom i Pomysłodawcy.

  3. Krypto ssaczem jest kościół katolicki. Najbardziej zakamuflowany, któremu miasto daje bez opamiętania ile i kiedy chce.

  4. oj blekota…. idź już bo bełkoczesz

Leave a comment

Your email address will not be published.


*