Strona Krystiana Tomali po liftingu

Zdaniem zainteresowanego, właściciela strony www.KlassikAuto.pl Krystiana Tomali, dyrektora MZUK, pełniącego czasowo funkcję zastępcy prezydenta miasta, zarzuty dotyczące niezgodnej z prawem działalności na przedmiotowej stronie były bezprzedmiotowe. Powtórzył to w jednym z wywiadów przed Referendum także Zygmunt Frankiewicz, nazywając witrynę stroną hobbystyczną, a zarzuty – niszowymi. Podkreślając, że jego najbliżsi współpracownicy są całkowicie bez zarzutu (ostatnia konferencja prasowa), podtrzymał pośrednio również to zapewnienie.
Tymczasem tuż po Referendum, prawie niedostrzegalnie ale istotnie zmieniła się „hobbystyczna” strona Krystiana Tomali. Stała się… bardziej hobbystyczna, bowiem z dołu zniknął cennik reklam, który dotąd można było ściągnąć, a z paska u góry zniknęła zakładka „REDAKCJA”, po otwarciu której można było podziwiać fotografię właściciela i redaktorki naczelnej.


Dziwi, że pod naporem „całkowicie nieuzasadnionych ataków pewnego portalu” nasz samorządowiec – hobbysta zdecydował się usunąć te „atakowane” między innymi elementy. To jak to jest, Panie Krystianie? Tak oddawać pole, kiedy jest się kryształowo czystym? Jakieś to takie nie w stylu naszej władzy?
Zegar w każdym razie tyka i do końca procedur CBA i decyzji prokuratora coraz bliżej…

dejot

1 Comment on "Strona Krystiana Tomali po liftingu"

  1. ??Tymczasem tuż po Referendum, prawie niedostrzegalnie ale istotnie zmieniła się ?hobbystyczna? strona Krystiana Tomali. Stała się? bardziej hobbystyczna, bowiem z dołu zniknął cennik reklam, który dotąd można było ściągnąć, a z paska u góry zniknęła zakładka ?REDAKCJA?, po otwarciu której można było podziwiać fotografię właściciela i redaktorki naczelnej. ??
    Jak na ?hobbystę? przystało: ?stare jak nowe- czy też lepiej, nowe jak stare?
    Jakby nie pisać, fachowcy z CBA poznają się na tym ?liftingu?. Skany mają sprzed „remontu”…

Leave a comment

Your email address will not be published.


*