Uwaga, praca! – OGŁOSZENIE

Brak komentarzy, bądź pierwszy

Międzynarodowa firma z branży stalowych drzwi antywłamaniowych w związku z rozwojem nowego segmentu rynku poszukuje osób na stanowisko:

Handlowca

Branża drzwi stalowych o wysokiej klasie bezpieczeństwa

Opis stanowiska:

  • Rozwój rynku na podległym terenie,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów krajowych i zagranicznych,

  • Sporządzanie wycen oraz ofert dla Klientów,

  • Aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy na rynku,

  • Planowanie i raportowanie własnej pracy.

Wymagania:

  • Minimum 6 letnie doświadczenie w handlu w branży drzwi stalowych o wysokiej klasie bezpieczeństwa, bądź w branży podobnym profilu,

  • Dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego , niemieckiego lub francuskiego (warunek konieczny wynikający z częstych kontaktów z klientami),

  • Wykształcenie: minimum średnie wykształcenie

  • Prawo jazdy kat. B posiadane minimum 3 lata,

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • Chęć rozwoju,

  • Płynne poruszanie się w środowisku Internet, mail, Windows,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,

  • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Praca w miejscu zamieszkania (Home Office),

  • Ciekawą, rozwojową pracę,

  • Atrakcyjne zarobki powiązane z zyskiem od sprzedaży.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z Listem Motywacyjnym) na adres/y:

sekretariat@tyskieokna.com.pl

j.podowski@o2.pl

ofirmor@yahoo.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Be the first to comment on "Uwaga, praca! – OGŁOSZENIE"