Wakacyjna promocja tylko do niedzieli!

Historia Społecznego Instytutu Wydawniczego ZNAK sięga 1959 roku. Powiązany był z miesięcznikiem ?Znak?, ?Tygodnikiem Powszechnym?, kręgami opozycji i Kościołem. W czasach PRL-u był jedynym świeckim, niezależnym wydawnictwem.

Na początku wydawnictwo publikowało głównie literaturę katolicką i filozoficzną oraz sporadycznie poezję i prozę. Dopiero od  roku 80? ZNAK zaczął publikować książki o tematyce politologicznej, pamiętniki, pisma polityczne i historyczne. Obecnie ZNAK jest jednym z największych i najbardziej szanowanych wydawnictw w Polsce i posiada tak bogaty wybór różnych pozycji, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Od polskiej i zagranicznej poezji i prozy, przez literaturę faktu, książki akademickie aż po pozycje dla dzieci.

Liczne promocje organizowane przez ZNAK ciągle przyciągają czytelników i czynią ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Jakich promocji możemy się spodziewać w czasie wakacji?
Spójrzmy na te pozycje:

Jerzy Turowicz ?Bilet do raju?

Wybór publicystyki zmarłego w 1999 roku Jerzego Turowicza, wieloletniego redaktora naczelnego ?Tygodnika Powszechnego?, autorytetu polskiego dziennikarstwa, a równocześnie jednego z najważniejszych w polskim Kościele świadków minionego wieku.

Yann Martel ?Życie Pi?

Pi Patel ? szesnastoletni wyznawca hinduizmu, islamu oraz chrześcijaństwa, wychodzi cało z katastrofy statku, płynącego z Indii do Kanady. Udało się przeżyć również orangutanowi z Borneo, zebrze ze złamaną nogą oraz ważącemu czterysta pięćdziesiąt funtów tygrysowi bengalskiemu. Książka opowiada o wielkiej chęci przetrwania i o tym do czego może posunąć się istota by ratować swoje życie.

 

Justyna Tomska ?Okiem pacjenta?

Niezwykłe rozmowy Justyny Tomskiej z wybitnymi artystami.  Opowiadają oni o swoim dzieciństwie, o ważnych wydarzeniach w ich życiu, o twórczych poszukiwaniach, o chorobach swoich lub bliskich im osób. Są to wyznania czasem trudne, czasem bardzo sentymentalne a czasem nawet zabawne.

Kupując jedną z tych trzech książek w promocyjnej cenie na stronie www.znak.com.pl , dostaniemy 50% rabat na zakup jednej, dowolnej książki z całej oferty wydawnictwa ZNAK.
UWAGA: przy zakupie należy w koszyku wpisać kod rabatowy: okiem_pacjenta. Promocja potrwa do niedzieli, 15 lipca 2012 roku!

Oprócz tego, zapisując się na newsletter wydawnictwa ZNAK, otrzymamy kod rabatowy, który umożliwi nam zakup wybranej książki z oferty wakacyjnej za połowę ceny! Zapis na newsletter oraz spis książek w ofercie wakacyjnej dostępne na stronie: http://www.znak.com.pl/kategorie,grupa,246

Wakacje nie mogą obyć się bez książek. Wszak gdy jedziemy w daleką podróż pociągiem, samochodem (będąc pasażerem), czy też lecimy samolotem, nic tak nie zabija czasu w przyjemny sposób, jak właśnie lektura ciekawej książki. Zanim więc wyruszycie, zachęcamy was do zakupu interesujących pozycji, zwłaszcza, że ceny z pewnością nie będą przerażać. 😉

Be the first to comment on "Wakacyjna promocja tylko do niedzieli!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*