Warsztaty aktorskie dla właścicieli psów? Właśnie tak!

Psy są z ludźmi tak blisko, że kontakt między nimi i ludźmi stał się czymś istotnym dla jakości codziennego życia. Nieporozumienia między psem a „państwem” mogą naprawdę uprzykrzyć życie, a już co najmniej, uczynić go mniej poukładanym. Dialog między nami a naszymi czworonogami stał się zatem konieczny. Inaczej po prostu się nie da. Ale… jakim językiem się posłużyć? Polski? No, niby naturalnie zrozumiały i tak dalej. Tylko dlaczego nasz pies nagle zachowuje się tak, jakbyśmy zwracali się do niego w mandaryńskim? Z całą pewnością wypadamy po prostu nieprzekonująco. Jak zwykle, zapomnieliśmy o body language. A przy naszym psie nigdy nie powinniśmy.

Zapomniana przez człowieka mowa ciała, to w kontaktach z psem coś znacznie lepszego niż esperanto wśród ludzi. Co więcej, uświadomienie sobie jej kanonów ułatwi nam również funkcjonowanie w świecie ludzi. Otóż podświadomie rejestrujemy i analizujemy wszystko, co dostrzegamy w zachowaniu drugiego człowieka. Nic dziwnego zatem, że choć pozornie zachowują się tak samo i mówią podobne rzeczy, jednych uwielbiamy a innych z trudem tolerujemy. Ich ciała, mimika i gesty mówią do nas. Ale nie cieszcie się – nasze mówią do nich. I dobrze jest wiedzieć, co mówią.

Aby to stało się możliwe, z Jackiem Gałuszką przygotowaliśmy dla Was nietuzinkowe, jedyne w swoim rodzaju i po raz pierwszy prowadzone „Warsztaty teatralne dla właścicieli psów”. Nie otwierajcie szeroko oczu ze zdziwienia. To też coś znaczy. Przymrużcie je lekko, zmarszczcie czoło lekko i pomyślcie ile pożytku mogą Wam przynieść w codziennym życiu! Podstawowe techniki

świadomego posługiwania się mową ciała, niektóre zasady świadomego praw proksemiki funkcjonowania w przestrzeni – to wszystko w zasięgu ręki. Energetyczne zajęcia w pięknym otoczeniu Amfiteatru Buk, wśród pozytywnie nastawionych ludzi, zakończone przy ognisku – to doskonały plan na weekend.

Przygotowaliśmy dwie wersje. Dla osób z psami i dla osób bez psów. Można na przykład wybrać się we dwójkę i podzielić zgodnie z zainteresowaniami. Wersję dla właścicieli z psami poprowadzi rzecz jasna Jacek Gałuszka, tę drugą Ania Maksym i ja. Do zobaczenia 🙂

http://kursy.wesolalapka.pl/harmonogram_form.php?termin=310

Dariusz Jezierski

Be the first to comment on "Warsztaty aktorskie dla właścicieli psów? Właśnie tak!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*