Władza zasług nie zapomina – K. Kosiński naczelnym MSI

Sądy, wyrażone w poprzednim artykule (http://info-poster.eu/zmiany-kadrowe-w-msi-z-naruszeniem-prawa/) okazały się słuszne – Krzysztof Kosiński został redaktorem naczelnym Miejskiego Serwisu Informacyjnego. Umieszczenie go w składzie redakcji (z jednoczesnym, będącym wbrew prawu wakatem na stanowisku naczelnego) było tylko wybiegiem, pozwalającym umieścić go na kierowniczym stanowisku urzędniczym, bez urzędniczego stażu. Ten ewidentny bubel prawny (wynikający tylko z litery, bo już nie z ducha ustawy), wykorzystano już np. w przypadku przeniesienia Niny Drzewieckiej ze stanowiska rzecznika prasowego MZUK do "promocji". 

Cóż, z różnych przyczyn nie będę gratulował MSI (i gliwiczanom!) nowego redaktora naczelnego. Jestem zwyczajnie zażenowany…

Dariusz Jezierski

5 Comments on "Władza zasług nie zapomina – K. Kosiński naczelnym MSI"

 1. Wnikliwy obserwator | 16 stycznia 2015 at 11:31 am | Odpowiedz

  Zażenowanie red. Jezierskiego wydaje się w pełni zrozumiałe. Wystarczy sięgnąć do jednego z archiwalnych numerów "Nowin Gliwickich", by się o tym przekonać. W wydaniu "NG" z 6 listopada 2013 roku zamieszczono wymowny artykuł Andrzeja Sługockiego pt. "Pod szyldem Jezusa". Opisano w nim szokujące zachowanie Krzysztofa Kosińskiego, którego nie sposób nazwać inaczej, jak zboczeńcem. To bardzo dziwne, że taki właśnie człowiek został mianowany przez Frankiewicza redaktorem naczelnym MSI. To zupełny upadek obyczajów!!

 2. marianandrzejczak | 16 stycznia 2015 at 4:19 pm | Odpowiedz

  A czy MSI to obyczajność czy propaganda? To drugie.                                                                                               Jak coś nie tak to zdementują uporczywie po mieście rozsiewane plotki….

 3. Najnowszy numer, po raz pierwszy w historii tytułu, będzie rozchwytywany i chwalony przez "prawdziwych Polaków" za rzetelną i obiektywną relację z akcji protestacyjnych. I tak wczorajsi przeciwnicy padną sobie w ramiona i odtąd już razem będą na dobrej drodze dynamicznego rozwoju.

  • Najpierw czepiasz sie najwiekszego wizjonera w Gliwicach poswiecajac mu cala strone wczesniej, a tutaj zaczynasz robic za kolejnego? Wyluzuj troche;)

 4. marianandrzejczak | 16 stycznia 2015 at 8:38 pm | Odpowiedz

  Pod warunkiem że Ssaczokliki padną na kolana i wyznają prawdę jak  Ssać. Nie czytam tego badziewia. Wolę sam  obserwować. MONITOROWAĆ i archiwizować.. Wszystko. Po czasie  fajnie brzmi . Na ten przykład Centrum Kultury i Sportu w Mieście Łabędy . Zapis foniczny z wszystkich ustaleń i konfrontacja z istniejącym stanem. Nic tylko farsa i klamstwo. Nie wiem tylko czy zamierzona. Myślę że wymuszone. Miasteczko Gliwice niech wybuduję jeszcze 356 hal sportowych i 15 basenów . No i jeszcze Dwa PODIUMY. Ciekawym kto tam będzie oprócz rodzin Ssaczokliczych przychodził? Trza  bulić kasę.Oj ciekawym bo jakoś do wynajęcia nie ma chętnego. A może już jest? Szkoda że to przy szkole. Tak można by z powodu interesu podatnika prywatyzować a tak mamy problem. Oczywista rzecz interesu ważnego..

Leave a comment

Your email address will not be published.


*