Włodarze Gliwic rozstrzelali polską piłkę!

Tak stwierdził były bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski w rozmowie z Bartłomiejem Kowalskim, prowadzącym witrynę neibieskoczerwoni…

Oto fragment tekstu:

Nie milkną komentarze na temat wyboru na dyrektora klubu Zbigniewa Kręcinę. Po słodzeniu przedstawicieli Piasta jaki to Kręcina jest ważny, pożyteczny i posiadający kontakty, postanowiłem zapytać o zdanie byłego członka komisji etyki PZPN, Jana Tomaszewskiego.

Prokuratura i władze miasta Gliwic powinny wypić szampana za granie na nosie opinii publicznej. Dlaczego? Pomijam, że prokuratura niezależna i niezawisła… albo nie, proszę wziąć w nawias, niezależna i zawistna, umorzyła sprawę słynnych taśm pięcio i dziesięcio procentowych… – zaczął w swoim stylu Tomaszewski.

Dwa miesiące temu media podały, że Zdzisław Kręcina powiedział, że jak on napisze książkę, to dopiero będzie się działo. W tym momencie aż się nóż się w kieszeni otwiera na tą niezależną i niezawisłą prokuraturę, bo powinna od razu wdrożyć postępowanie. Jeżeli ktoś wie o przestępstwach, czy machlojkach, to powinien to zgłosić natychmiast do organów ścigania, a nie chwalić się, że wie dużo, ale nie powie – dodaje po chwili były bramkarz Reprezentacji Polski.

Bartłomiej Kowalski

A cały tekst dostępny tutaj: http://niebieskoczerwoni.wordpress.com/2014/03/25/tomaszewski-wlodarze-miasta-gliwic-rozstrzelali-polska-pilke/

3 Comments on "Włodarze Gliwic rozstrzelali polską piłkę!"

 1. Na Piaście Świat się nie zaczyna i nie kończy. Oto w makabryle Hotel Silvia odbywa się "Hub Silesia", czyli kąferęcja naszych magistrackich milusińskich o logistyce. Kolejny wielki sukces, to wiadomo, ale jest jeszcze coś: w ciągu czterech i pół godziny internetowej relacji, nie pojawił się ani jeden (!) komentarz czytelników Gazety, znanych przecież z ogromnej aktywności. Śmiem twierdzić, że to jest absolutnie wyjątkowy, jedyny w skali kraju wynik w dotychczas przeprowadzanych relacji na żywo w Gazecie. Nawet agent wojtek niczego nie wymyślił. 

  Na zachętę jedna z wielu cud-miód wypowiedzi prezydenta Neumanna, który jest, moim zdaniem, niesłusznie chowany w cieniu pozostałych utalentowanych panów Prezydentów, a którego powinno się cytować uczniom w szkołach, aby z nich tępe trepy nie wyrastały, które później podobnie zachwaszczone oratoria nagradzają oklaskami:

  "Plany zagospodarowania przestrzennego Gliwice mają dla niemal całego miasta. To jest ewenement w skali innych miast. Więcej z tego jest naszym zdaniem plusów niż minusów. Nigdy nie usłyszałem od żadnego przedsiębiorcy, że to źle, że istnieje plan."

  Prawda, że przepiękne?

  Całość pod:

  http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,134870,15688553,Hub_Silesia__W_Gliwicach_rozmawiaja_o_logistyce__RELACJA.html?wall=1&bo=1#LokKatTxt

  • marianandrzejczak | 26 marca 2014 at 9:20 pm | Odpowiedz

    Członku zarządu GM PL Żarnowiecki Proszę nie zapominać o przekazanej GM pomocy w kwocie 15 mln złotych przez Pana Buzka i Piechocińskiego na rzecz budowy Cascady na Kasospadzie Niagara.. Otrzymując takie wsparcie My Polacy utrzymujemy ileś tam miejsc pracy w Oplu a nie Amerykanie .Potrafię liczyć więc macie podstawy że warto. Pomoc dla upadającego OPLA od potęgi gospodarczej Gliwice. 96 General Motors Manufacturing Poland sp. z o.o. umorzenie zaległości podatkowej wraz z odsetkami pomoc regionalna na wspieranie nowych inwestycji 2 397 675,00 97 General Motors Manufacturing Poland sp. z o.o. zwolnienie z podatku pomoc regionalna na wspieranie nowych inwestycji 3 250 459,00

 2. Parafrazując Przyborę:

  "Miast kobiety, śpiewu, wina

  Wóda, czkawka,  Zdzich Kręcina –

  Taka gmina"

   

Leave a comment

Your email address will not be published.


*