Wójtowa Wieś wybiera!

Sami mieszkańcy dzielnicy Wójtowa Wieś są mocno zmobilizowani przed niedzielnymi wyborami. A to coś oznacza, bowiem jak sami podkreślają, swoją siłę udowodnili broniąc lip z Alei Mickiewicza. Wystarczy zresztą przeczytać:

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: w tę niedziele (19 maja 2013 r.) WYBORY DO RADY OSIEDLOWEJ! Obecność obowiązkowa! Od godz. 8 do godz. 20 w okręgach wyborczych. Trzeba wybrać 15 osób. Na listach wyborczych będzie więcej kandydatów, a my głosujemy na wszystkich 15 kandydatów, którzy stworzyli akcję Ratujmy Lipy i chcą kontynuować swoją działalność na rzecz naszej dzielnicy i miasta. Nie bądźcie obojętni, przyjdźcie i pomóżcie:). Tymczasem!

Info-Poster.eu popiera każdą formę obywatelskiej aktywności. Kibicujemy mieszkańcom Wójtowej Wsi, a po wyborach obiecujemy zamieścić obszerny wywiad z, już wtedy, radnymi dzielnicy.

wyboryx

 

6 Comments on "Wójtowa Wieś wybiera!"

 1. Powodzenia miejmy nadzieję, że nie będzie cudów przy urnach. Nie zdziwiłbym się gdyby takie miały miejsce w końcu na przykładzie Karwety widać co się dzieje z ludźmi którzy ośmielili się sprzeciwić oligarsze.

 2. W 2009 r. cała rada osiedlowa srodmiescie obsadzona zostala w 100% przez opozycje. Z ekipy Frankiewicza nie dostal sie nikt, a startowal m.in. Gornig i Budny. Wtedy mocno zaangazowal sie w te wybory Berezowski.

 3. Powinno być „wybory do rady osiedlowej”, tak jak „wybory do rady gminy”, czy „wybory do sejmu”, a nie „wybory rady osiedlowej”.

 4. GOGOL PRZEJAZDEM | 18 maja 2013 at 2:58 pm | Odpowiedz

  „…Info-Poster.eu popiera każdą formę obywatelskiej aktywności. Kibicujemy mieszkańcom Wójtowej Wsi, a po wyborach obiecujemy zamieścić obszerny wywiad z, już wtedy, radnymi dzielnicy…”
  Jak zwał takl zwał, ale A M E R K A !!!
  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQo35ArWM6YE-tDMrFcgWMvJx6hi5poxIltoJNCRfosYDceVehf
  Jak będziemy wybierać Wójta Gliwic, to będzie dopiero KOSMOS !
  http://p1.kciuk.pl/p1.kciuk.pl/5efabb5aea7fe2f423b506c77ce90a0d.gif
  ***********************************
  http://www.emotka.pl/emotikony/klasyczne/0529.gif
  NIC JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE JAK BYŁO…

 5. Frankiewicz nie potrafil nawet zalatwic pieniedzy z UE na Podium. Ten czlowiek niczego nie potrafi. Konia z rzedem temu, kto pokaze choc jedna pozytywna rzecz, ktora Frankiewicz zrobil dla mieszkancow. To niebywale, zeby przez 20 lat nie nauczyc sie rzadzic miastem!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*