Wycinek nadesłany – tramwaje…

 

Tak naprawdę, to wzruszający dowód tego, że praca dziennikarza jest potrzebna, a nawet wzbudza chęć reakcji. Być może, że nadesłana na mój prywatny adres przesyłka bardziej związana jest jednak z moją kampanią wyborczą, gdyż dotyczy tramwajów, które zajmują poczesne miejsce w moim wyborczym programie. To jednak ma mniejsze znaczenie. Udostępniam Państwu ten tekst z podkreśleniami osoby, która wycinek przesłała. Artykuł pochodzi z Gazety Wyborczej:

T1

 

T2

red.

3 Comments on "Wycinek nadesłany – tramwaje…"

  1. Jedna banda, tramwaj na południowie dzielnice katowic jest obiecywany już od xx lat i do tej pory są jego różne wizualizacje. Tłumaczą się tylko czym się da aby żadne z rozwiązań nie doszło do skutku. Zastanawia mnie dlaczego KM zajmują się prezydenci miast a nie eksperci….? No tak… można wziąć pieniądze dla siebie to czemu nie korzystać z okazji ? A może wystarczyłaby integralna komunikacja Autobus – Tramwaj – Pociąg ? Spokojnie, pomydlimy wyborcom oczy i tak przez kolejne lata będziemy się bogacić – pomyśleli obecni prezydenci miast Katowic i Gliwic. 

  2. Z tramwajów nie ma kasy ! Ot przyczyna. Nie wymienia się tak często taboru jak autobusy ekologiczne. W tym tkwi sedno..Władza nie ma w tym interesu. Interes władzy nie jest spójny z interesem społecznym. Wystarczy spojrzeć jaki udział ma miasto w PKM czy Tramwajach Śląskich w Gliwicach. Kto jest w spółce ,kto ma z tego Olej w głowie lub go nie ma. Wszystko..To takie proste..

  3. Bardzo fajny artykuł. Mądrze i prosto napisany. Może trzeba wziąć przykład z miasta świętej wieży?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*