Z ostatniej chwili – Kryptoreklama Frankiewicza w ciszy wyborczej?

Każda metoda jest dobra jak widać, aby „pogrywać” z obywatelami tego miasta. Wiadomo było, że duża część PRowej wojny będzie prowadzona w Internecie. Nawet w czasie wojny obowiązują pewne prawa. „Wojtek” pokazał już na swojej stronie, że prawa i etyka to u niego jakby inne pojęcia. Tymczasem okazuje się, że można także w imię „jedynego prezydenta” spróbować obejść także ciszę referendalną i wcisnąć choćby taką, „imprezową” reklamę.

Przejrzyjcie uważnie obrazek. Wydarzenie powstało dosłownie przed chwilą i widać to po liczbie uczestników. Impreza planowana jest już w ciszy wyborczej. Jak zwykle odbędzie się pod patronatem tego, którego imienia wszak pod pewnymi kontekstami w ciszy wyborczej wymawiać nie można. Zapewne wtedy również ta akcja będzie się promowała przez cały dzień. Być może nawet ma wykupioną kampanię na Fb?

Oczywiście tak, wszystko zgodnie z prawem. Rzecz jasna, patronat wcześniej. Tak, akcja zaplanowana – rozumiem. Zatem wszystko gra, wszystko w białych rękawiczkach, zbożnie, obywatelsko…

A jednak pozostaje tylko jedno – niesmak.

Niestety, w akcji „Miejsca starczy dla wszystkich” pod patronatem Zygmunta Frankiewicza nie ma miejsca dla wszystkich. Wpisałem po dołączeniu post o tym, że następnego dnia mamy Referendum. Oto efekt:

Prezydent Zygmunt Frankiewicz nie jest już prezydentem wszystkich gliwiczan. Daje nam to odczuć na każdym kroku!

dejot

9 Comments on "Z ostatniej chwili – Kryptoreklama Frankiewicza w ciszy wyborczej?"

 1. Specyficzne poczucie humoru wykazuje najlepszy z prezydentów. Namiot akcji ustawią na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej z Dworcową, czyli na rumowisku po całkowicie jak się obecnie okazuje zbędnym wyburzeniu pięknych kamienic, pod potrzeby inwestora, który miał budować hipermarket, ale mu się splajtowało w oczekiwaniu na dtś-kę;

 2. Może niektórzy czują pismo nosem, że przyjdzie się przesiąść ze służbowych bryk na prywatne motocykle…

 3. Frankiewicz uwielbia patronować i nic i nikt go przed patronowaniem nie powstrzyma. Założę się, że gdyby ktoś zrobił mu kawał i zaproponował honorowy patronat nad imprezą lansującą wyższość tramwajów nad autobusami, to też by się zgodził.

 4. „…Z ostatniej chwili – Kryptoreklama Frankiewicza w ciszy wyborczej?…”

  Jak w TV „leci” kryptoreklama , to u mnie taka „firma” – jest już POGRZEBANA”
  W ogóle kryptoreklama kojarzy mi się z… KRYPTĄ !
  To jestem cały ja- niestety , ten typ już tak ma…

 5. On jest prezydentem „wojtka” Jarzebowskiego i TW Jana Grabowieckiego.

 6. Wykorzystamy to na nasza kryptoreklame. Nikt bowiem nikomu nie zabroni rozmawiac z ludzmi i wyrazac swoje zdanie o Frankiewiczu. Dobrze, ze zorganizowal te imopreze. Bedziemy mieli jak znalazl. To nie jest zbyt madry czlowiek.

 7. W p…u z nim.Musiałem to napisać .Aż mi lepiej.Krzyżyk będzie jak nic.

 8. Do TKM – mocne, ale popieram, myślę to samo…

 9. Nie pozwolę na dalsze tolerowanie przez Straż Miejską jazdę po chodnikach i przejściach dla pieszych mołolatów poruszajacych się na motorowerach (skuterach do 50 cm) i przeganiania przechodniów na chodnikach pod ściany domów – będę działał w obronie koniecznej w momencie zagrożenia życia. I to powinno być celem, a nie tam jakieś fanaberie namiotowe z góry sterowane.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*