Za czym kolejka ta stoi?, czyli oblężenie ZDM…

No i się wyjaśniło. Wiadomo już, że samochody, stojące od piątku do poniedziałku na Płowieckiej, to kolejka po miejsca do handlu przy Cmentarzu Komunalnym na Wszystkich Świętych 2015 r!!!
20141103_064952
Dystrybucja przywilejów ZDM Gliwice OK, tylko dlaczego jak zwykle w przypadku tej instytucji z takimi uciążliwościami dla zainteresowanych i mieszkańców, którym odcięto na 3 dni możliwość zaparkowania przed własnymi domami?
20141103_065257
Dlaczego ZDM robi to wszystko w sposób maksymalnie uciążliwy i jak z minionej epoki, zmuszając ludzi do 3 – dniowego koczowania pod jego siedzibą siedzibą?!
Jeśli ma to być akcja dochodowa dla Miasta, dlaczego nie zorganizowano przetargu, np. internetowego?
20141103_075611
A nad całością czuwa  powieszony na latarni kandydat PO. Powieszony za zgodą ZDM, bo inaczej nie wolno! Wisi, ale ze wstydem odwraca oczęta od tej ściany budynku ZDM, z takim trudem wzniesionej przez PRUiM, która już  teraz jakby zacieka, czy podsiąka. W końcu to ani ulica ani most, więc trochę nie wyszło.
Dlaczego …… dlaczego…….. dlaczego jest tak źle, skoro ponoć jest tak dobrze?
Trzeba żyć nadzieją, że za dwa tygodnie coś się w tym mieście zmieni i zaczniemy żyć normalnie.
 
Tomasz Żukowski

3 Comments on "Za czym kolejka ta stoi?, czyli oblężenie ZDM…"

  1. Fantastycznie, sam na to bym nie wpadł, a często koresponduję z ZDM w Gliwicach. Jak widać skutecznie zajmują się sprawami dla dobra mieszkańców.

  2. typowe dla urzędasów ! wszystko "organizują" – podporządkowują tylko i wyłącznie swojemu interesowi i wygodzie! oni naprawdę, nawet nie zdają sobie sprawy, że żle robią!!!  odnośnie fuszerki budowlanej-jest wiadomym, że od kolesi nie wymaga sie napraw reklamacyjnych! z drogami jest dokładnie to samo!   

Leave a comment

Your email address will not be published.


*