Zapytaj Posła Borysa Budkę!

Radio Centrum Gliwice zaprasza mieszkańców na drugie spotkanie z gliwickimi posłami na Sejm RP. Dzięki temu Gliwiczanie będą mieli niepowtarzalną okazję zadać dowolne pytanie naszemu reprezentantowi w parlamencie.

Kolejnym posłem, któremu będzie można osobiście zadać pytanie jest poseł Borys Budka z Platformy Obywatelskiej. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 15 lutego 2015 roku w sali zebrań gliwickiego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości przy ulicy Raciborskiej 2 o godzinie 18.00

2 Comments on "Zapytaj Posła Borysa Budkę!"

 1. Panie Darku, pytanie posłowi naturalnie postawiłem, ciekaw jestem jak z niego wybrnie? Życzę wszystkim obecnym tam dużo zabawy;)

  • "reasuma pisze:

   Luty 15, 2016 o 4:47 pm

   Nigdy nie był Pan posłem z mojej bajki, obecnie jest Pan obrońcą nie tylko „ośmiorniczek”, ale również naszpikowany komuną „Trybunał Konstytucyjny”. W związku z tym mam do Pana pytanie: czy również w Gliwicach Konstytucja tak uwielbiana przez Pana ma się tak dobrze? bo pogłębiająca się tutaj patologia nie zastąpionych i skostniałych dziadków administrujących od ponad 22 lat to miasteczko, powiada zupełnie coś innego?
   Proszę o konkrety, a nie o bajdurzenie;)"

   Takie zapytanie skierowałem do gliwickiego posła z Zabrza myśląc, że będziemy rozmawiać o aktualnym zarządzaniu naszym miastem. Niestety red. J. Sołtysek na to spotkanie ze "znafcą konstytucji" zakupił duży ręcznik kąpielowy, żeby ten biedny poseł mógł się przed obecną tam garstką  kolejny raz wypłakać, tak jakby Gliwiczanie nie mieli telewizorów i mu przez prawie 3 miesiące nie współczuli;)

   Panie Sołtysek rozmawiajmy o naszym mieście wreszcie poważnie, a nie pod dyktando jednej słusznej opcji, bo to radio jest słyszalne na całym świecie, naprawdę:)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*