Zapytałem kto płaci za promocję osoby prezydenta miasta

W związku z publikacją reklamy w Dzienniku Gazety Prawnej, wystąpiłem z wnioskiem do wydziału Kultury i Promocji Miasta o udzielenie informacji w trybie dostępu do informacji publicznej:

Dariusz Jezierski                                                              Gliwice, 25 czerwca 2014r     
Info-Poster.eu
redakcja@info-poster.eu

 

Wniosek

o udostępnienie informacji publicznej

 

Na podstawie art. 2 ust. 1 i art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.) wnoszę o udzielenie informacji w następujących kwestiach:

  1. Ile kosztowała reklama zamieszczona w Dzienniku Gazety Prawnej nr 121 (z 25 czerwca 2014), to jest artykułu „Samorządowiec nietuzinkowy”? Proszę o przesłanie umowy w pełnym brzmieniu oraz dokumentów, potwierdzających dokonanie płatności.

  2. Czy była to reklama jednorazowa, czy też istnieją jakiekolwiek umowy lub porozumienia z DGP w kwestii dalszych działań promocyjnych? Jeśli tak, proszę o przesłanie ich skanów, wraz ze skanami dokumentów wskazujących na kwotę na którą one opiewają.

  3. Na jakiej podstawie została podjęta współpraca z DGP? Czy z jej propozycją zwrócił się DGP, czy też inicjatywa była po stronie Wydziału Kultury i Promocji Miasta? Proszę o skany stosownej dokumentacji – ofert, zapytań ofertowych itp.

Na podstawie art. 14 ust. 1 cytowanej ustawy, wnoszę o udostępnienie powyższych informacji w formie plików, przesłanych za pomocą poczty elektronicznej.

W celu umożliwienia realizacji niniejszego wniosku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

                                                                              Dariusz Jezierski

Leave a comment

Your email address will not be published.


*